Gdzie kupić?
Skontaktuj się ze mną

Zapraszam do zadawania pytań. Potrzebujesz porady?
Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer +48 507 732 829

Podaj swój adres e-mail lub telefon abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.

* Pola wymagane

Dziękuję za Twoje zgłoszenie,
wkrótce się z Tobą skontaktuję.

Oś przednia Ursus

Wszystkie oryginalne części sygnowane znakiem URSUS mają postawione te same wysokie wymagania, które spełnia każdy URSUS zjeżdżający z fabryki. Dzięki nim Państwa pojazdy będą długowieczne i niezawodne.

Trwałość i doskonały stosunek ceny do jakości czynią nasze oryginalne części bezkonkurencyjnymi również pod względem ekonomiczności.

Dokładnie zdefiniowane zalecenia producenta, rozległe kontrole i kompleksowe testy gwarantują, że każda pojedyncza oryginalna część URSUS spełnia najwyższe standardy jakościowe i jest zawsze na najwyższym poziomie technicznym.

Jeżeli szukasz części zamiennych do swego Ursusa, to zdecyduj się na oryginalne podzespoły: są atrakcyjne cenowo, powszechnie dostępne i posiadają atut, którego nie może zapewnić żadna inna firma – nad ich wyrobem czuwa sam Ursus.

Oryginalne piasty koła przedniego Ursus C-330, C-360

Piasta koła to bardzo ważny element wpływający na Twoje bezpieczeństwo.

Żeby zagwarantować powtarzalność oraz najwyższą jakość - oryginalne piasty koła Ursus wykonane zostały całkowicie od podstaw, według oryginalnej dokumentacji technicznej z atestowanego żeliwa. Chcąc zagwarantować doskonałe spasowanie wszystkich współpracujących ze sobą elementów, omodelowanie oryginalnych piast przedniego koła Ursus zostało wykonane zgodnie z najnowszą technologią.

Oryginalne piasty koła Ursus C-330, C-360 przechodzą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji, co zapewnia długą, bezawaryjną i bezpieczną pracę.

 

Naprawa osi przedniej w Ursuscie C-360

Remont osi przedniej nie jest skomplikowany, więc z jego przeprowadzeniem nie powinno być problemów, ale trzeba zwrócić uwagę na kilka szczegółów, o których dowiecie się z artykułu Top Agrar Polska:

https://www.topagrar.pl/articles/top-technika/naprawa-przedniej-osi-w-ursusie-c-360/

Jak rozpocznać oryginalne części Ursus?

Po tym poznasz oryginał:

- trwały znak Ursus, umieszczony na każdym oryginalnym produkcie Ursus,

- biało-czerwone opakowania, wszystkie nasze części zapakowane są w dobrze wszystkim znane opakowania z „niedźwiadkiem”,

- etykieta produktu, na opakowaniu produktu umieszczana jest etykieta mówiąca o podmiocie odpowiedzialnym za produkcję i/lub kontrolę jakości oraz numer katalogowy i nazwa,

- hologram Ursus, każdy produkt zabezpieczony jest unikalnym hologramem, który umieszczony jest osobno lub wtopiony w etykietę,

- ŻELAZNA GWARANCJA, na opakowaniu produktu znajduje się naklejka potwierdzająca 24m-ce gwarancji.

Wyświetlanie: Kafelki Lista
Zwiń filtry
Cena w zł:
-
Zdjęcie produktu
Nazwa
Indeks
Sugerowana cena
Brak produktów, zmień kryteria filtrowania.