Skontaktuj się ze mną

Zapraszam do zadawania pytań. Potrzebujesz porady?
Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer +48 507 732 829

Podaj swój adres e-mail lub telefon abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie

* Pola wymagane
Gdzie kupić?

TEGER Chemia TEGER

Chemia TEGER

 

Chemia TEGER
Szeroka gama środków czyszczących mających swoje zastosowanie w domu, ogrodzie czy też profesjonalnym warsztacie.

 

Trzon oferty stanowią trzy grupy produktowe a w skład nich wchodzą specjalnie dobrane i wyselekcjonowane produkty których wyróżnikiem jest jakość i przystępna cena.

 

 

 

  • Chemia techniczna – smary, kleje, zmywacze i odrdzewiacze.

 

  • Środki czyszczące do rąk – bardzo popularna i skuteczna pasta do mycia silnie zabrudzonych rąk, doskonale chroni, nawilża i natłuszcza skórę, pozostawiając przyjemny zapach a co najważniejsze jest przebadana dermatologicznie i przyjazna środowisku.

 

  • Środki czyszczące i konserwujące – topowa linia środków czyszczących i myjących która została specjalnie zaprojektowana dla gospodarstw domowych w tym dla szeroko pojętego rolnictwa. Wysoko przyjęte normy jakościowe ukierunkowanie na biodegradowalność pozwoliły stworzyć ofertę która jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

Łącznie są to 34 produkty a w tym AGRO_CLEANER  - specjalnie stworzony i przebadany preparat do mycia wszelkiego rodzaju maszyn rolniczych za pomocą myjek wysokociśnieniowych.

 

To co go wyróżnia, to biodegradowalność i przyjazność dla środowiska w połączeniu z wysoką wydajnością i skutecznością działania stanowi idealny środek dla rolnictwa.