Skontaktuj się ze mną

Zapraszam do zadawania pytań. Potrzebujesz porady?
Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer +48 507 732 829

Podaj swój adres e-mail lub telefon abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie

* Pola wymagane
Gdzie kupić?

Waryński Agro Kosiarka Noże bijakowe

Noże bijakowe

 

Przedstawiamy wysokiej jakości noże bijakowe oraz bijaki młotkowe firmy Waryński.
 

Noże do kosiarek bijakowych zostały wykonane z wysokogatunkowej blachy. Bijaki wyprodukowane zostały ze stali gatunkowej metodą kucia. By zachować precyzję  wykonania, wszystkie elementy są wcześniej poddawane profesjonalnej obróbce cieplnej. Dzięki temu noże bijakowe do kosiarek cechują się wysoką odpornością na ścieranie, dzięki uzyskanej twardości podczas wcześniej wspomnianym obróbkom. Noże bijakowe do kosiarki mają zastosowanie przede wszystkim w kosiarkach sadowniczych, bijakowych, a także mulczarkach.
 

Produkowane przez firmę Waryński noże do kosiarki bijakowej wyróżniają się powtarzalnością, przez co można zyskać pewność kontrolowania parametrów, każdej części wychodzącej spod obróbki. W ten sposób każdy nóż sadowniczy, oraz przeznaczony do innych cięć, charakteryzuje się niesamowitą wytrzymałością na ścieranie.

 

 

Noże bijakowe Waryński - jakość oryginału w przystępnej cenie!

Dlaczego warto wybrać bijaki młotkowe oraz noże bijakowe firmy Waryński dowiecie się z artykułu zawartego w dziale ciekawostki:

https://jacekmocny.pl/ciekawostki oraz w Technice Komunalnej (numer 4/2017 - strona 42-43): http://technika-komunalna.pl/on-line/technika-komunalna-42017/

FILTRY

Kafle
Lista