Gdzie kupić?
Skontaktuj się ze mną

Zapraszam do zadawania pytań. Potrzebujesz porady?
Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer +48 507 732 829

Podaj swój adres e-mail lub telefon abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.

* Pola wymagane

Dziękuję za Twoje zgłoszenie,
wkrótce się z Tobą skontaktuję.

Rozdzielacze hydrauliczne

Rozdzielacze hydrauliczne Waryński - gwarancja przepływu mocy.

Zadaniem rozdzielaczy hydraulicznych Waryński jest sterowanie przepływem oleju w układach hydraulicznych w kierunku danego odbiornika.

Nasze produkty mają konstrukcję monoblokową, co daje możliwość szybkiego montażu w całej gamie prostych układów hydraulicznych.

Rozdzielacze hydrauliczne Waryński  jedno, dwu oraz trzysekcyjne o przepływie 40 l/min posiadają kilka kombinacji sterowań: dźwignie, linki i joystick.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi typami konstrukcyjnymi niezawodnych i bezpiecznych dla użytkownika rozdzielaczy hydraulicznych Waryński.

Opinie użytkowników

Jacek Wienkowski
Wierzby
Produkt: Rozdzielacz 2-sekcyjny Waryński [W-ROZ40L/2]
Miejsce zakupu: Agrofil Kutno

Kupowałem wcześniej szybkozłącza Waryńskiego, które spisują się bez zarzutu, nie ciekną i nie wypinają się. Teraz zamontowałem rozdzielacz dwusekcyjny tej firmy w moim Mf235 - trzyma nie cieknie. Jak hydraulika to tylko Waryński.

Zalety rozdzielczy hydraulicznych Waryński

- niezawodność, wysoki standard technologiczny,

- zwiększona żywotność, chromowany suwak,

- montaż kołpaków na 4 śruby,

- korpus o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej,

- duże ciśnienie robocze.

Linki do sterowania rozdzielaczami hydraulicznymi Waryński.

-  wysokiej klasy wyroby - poddawane wielu testom laboratoryjnym i roboczym, wykonywanym w bardzo wymagającym otoczeniu.
- uruchomienie każdego indeksu jest szczegółowo sprawdzane na każdym etapie produkcji - długość indeksu 1 linki vs długość 100 linki musi się mieścić w tolerancji ±3mm (ISO/TS 16949),
- wieloletnie doświadczenie technologiczno-inżynierskie,
- powtarzalność – zgodna ze standardami wymiarowymi danej serii,
- wysoka jakość, trwałość i niezawodność.

Zestawy hydrauliczne Waryński

Stosowane w układach hydraulicznych w zależności od przeznaczenia: Tury (sterowanie krokodylem, chwytakiem do bel), małe ładowacze czołowe, cyklopy, maszyny przemysłowe i inne.

- Wykorzystanie jakościowych produktów Waryński (rozdzielacze hydrauliczne, elektrozawory, linki, elementy złączne).
- Sterowanie hydrauliką z wykorzystaniem joysticków (montaż rozdzielacza hydraulicznego i linek o odpowiednich długościach – z opcją dodania elektrozaworu).
- Łatwy i wygodny montaż (w komplecie elementy złączne do hydrauliki, wtyczka do cewki, śruby montażowe do elektrozaworu – w zależności od zestawu).
- Wysoki standard technologiczny (niezawodność, podwyższona wytrzymałość mechaniczna, duże ciśnienia robocze).

Prezentacja rozdzielaczy hydraulicznych Waryński.

Spot prezentujący rozdzielacze hydrauliczne firmy Waryński. Zadaniem rozdzielaczy hydraulicznych jest sterowanie kierunkiem przepływu cieczy  w układach hydrauliki siłowej. Przykładowe zastosowanie: Cyklopy, Tury, Ładowacze, Wózki Widłowe, maszyny przemysłowe i inne.

Co to jest i jaką funkcję spełnia rozdzielacz hydrauliczny?

Rozdzielacz hydrauliczny Waryński odgrywa bardzo istotną rolę w maszynach rolniczych i przemysłowych.  Zadaniem rozdzielacza  jest skierowanie strumienia oleju hydraulicznego do określonego miejsca (np. zasilenie siłownika), a następnie odprowadzenie z niego cieczy do zbiornika. Można sprawnie sterować i kontrolować pracę podłączonego do niego odbiornika. Rozdzielacze hydrauliczne są umieszczone między zespołem zasilającym (pompa hydrauliczna) i odbiornikiem (np. siłownikiem lub silnikiem hydraulicznym). Wszystkie podzespoły łączy się ze sobą między innymi za pomocą przewodów hydraulicznych i elementów złącznych.

Rodzaje i zastosowanie rozdzielaczy hydraulicznych Waryński.

Rozdzielacze hydrauliczne Waryński mają zastosowanie w układach hydraulicznych ze średnimi ilościami zapotrzebowania na olej hydrauliczny. Montowane są w urządzeniach komunalnych, turach, małych ładowaczach czołowych, w prasach do belowania, Cyklopów, wózków widłowych, maszyn przemysłowych i innych. Rozdzielacze hydrauliczne Waryński mają konstrukcję monoblokową niezależnie od ilości sekcji. Rodzaje rozdzielaczy Waryński: 1-sekcyjne, 2-sekcyjne oraz 3-sekcyjne. Wszystkie rozdzielacze występują w różnych konfiguracjach sterowania w zależności od zapotrzebowania i pomysłu klienta.

Hydraulika siłowa Waryński

Krótka prezentacja produktów hydrauliki siłowej Waryński. W roli głównej występują: szybkozłącza (EURO, Push-Pull, suchoodcinające, skręcane), rozdzielacze hydrauliczne, zawory (dławiące, dławiąco-zwrotne, kulowe), pompy i silniki zębate w korpusach żeliwnych, przewody oraz węże hydrauliczne.

Wyświetlanie: Kafelki Lista
Zwiń filtry
Ilość sekcji:
Cena w zł:
-
Zdjęcie produktu
Nazwa
Indeks
Sugerowana cena
Brak produktów, zmień kryteria filtrowania.