Gdzie kupić?
Skontaktuj się ze mną

Zapraszam do zadawania pytań. Potrzebujesz porady?
Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer +48 507 732 829

Podaj swój adres e-mail lub telefon abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.

* Pola wymagane

Dziękuję za Twoje zgłoszenie,
wkrótce się z Tobą skontaktuję.

Uchwyty EURO Push-Pull

Pojedyncze oraz podwójne uchwyty dedykowane są do szybkozłączy hydraulicznych EURO Push-Pull firmy Waryński.

Jest to komfortowe rozwiązanie, które chroni układ hydrauliczny w przypadku jego niezamierzonego "zerwania" (np. odjazd ciągnika bez odczepienia hydrauliki podłączonej do maszyny).

Gniazdo szybkozłącza montuje się do uchwytu na sztywno zabezpieczając je pierścieniami Segera. Dzięki temu mechanizm Push-Pull doskonale zabezpiecza przed pęknięciem, zerwaniem przewodu hydraulicznego i utratą oleju.

Uchwyty do szybkozłączy hydraulicznych Euro Push-Pull Waryński

Wyciek wielu litrów oleju hydraulicznego, powyrywane przewody, uszkodzone szybkozłącza hydrauliczne i przede wszystkim strata cennego czasu… Jak tego uniknąć?

Rozwiązanie jest proste. Wystarczy zastosować szybkozłącze hydrauliczne gniazdo EURO PUSH-PULL Waryński wraz z dedykowanymi uchwytami do szybkozłączy firmy Waryński.

Część ruchomą gniazda szybkozłącza montuje się do uchwytu na sztywno zabezpieczając je pierścieniami Segera. Jest to komfortowe rozwiązanie, które chroni układ hydrauliczny w przypadku jego niezamierzonego "zerwania".

Należy pamiętać, że uchwyt wymaga przykręcenia na sztywno w odpowiednim i wygodnym dla użytkownika miejscu, natomiast gniazdo szybkozłącza musi być przykręcone do ciągnika za pośrednictwem elastycznych przewodów hydraulicznych.

Wyświetlanie: Kafelki Lista
Zwiń filtry
Cena w zł:
-
Zdjęcie produktu
Nazwa
Indeks
Sugerowana cena
Brak produktów, zmień kryteria filtrowania.