Gdzie kupić?
Skontaktuj się ze mną

Zapraszam do zadawania pytań. Potrzebujesz porady?
Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer +48 507 732 829

Podaj swój adres e-mail lub telefon abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.

* Pola wymagane

Dziękuję za Twoje zgłoszenie,
wkrótce się z Tobą skontaktuję.

Gdzie kupić

Znajdź sklep Jacka Mocnego

mapa
Złoty partner

" TRAKT " Firma Handlowa Andrzej Kaczkowski

Rzeźnicza 1, 59-300 Lubin
tel. 76 8421469

Złoty partner

" URSON" Zdzisław Wróbel

Pogodna 1, 34-122 Wieprz
tel. 33 87 55 129

Złoty partner

"AGREL" Spółka Cywilna Kucia Elżbieta i Kucia Leszek

Zielona 16, 98-300 Wieluń
tel. 43 843 20 45

Złoty partner

"AGRO-CZĘŚCI" s.c. A.Haponiuk , A.Małek

Rampa Brzeska 5, 22-100 Chełm
tel. 518668393

Złoty partner

"AGRO-CZĘŚCI" S.c. Stasiak Leszek i Stasiak Krzysztof

Lipowa 2, 86-320 Łasin
tel. 56 466 47 05

Złoty partner

"Agro-Hurt" s.c. Rafał Gęstwicki, Przemysław Gęstwicki

Produkcyjna 1, 14-200 Iława
tel. 89 64 85 638

Złoty partner

"AGRO-ROLA" Krzysztof Mitura

Joselewicza 9, 21-150 Kock
tel. 81 85 91 127

Złoty partner

"AGRO-TECH" RAWA Krzysztof Lisicki

Wałowska 2, 96-200 Rawa Mazowiecka
tel. 468145188

Złoty partner

"AGRO-TES" S.C. Tomasz Słotwiński, Łukasz Kirszbaum

Republikańska 8A, 59-420 Bolków
tel. 75 741 20 20

Złoty partner

"Agromasz" Marczak, Makieła, Lipski s-ka. j.

Kolejowa 8, 22-500 Hrubieszów
tel. 846962007

Złoty partner

"AGROMEX"

Kolejowa 19, 89-500 Tuchola
tel. 52 334 36 68

Złoty partner

"AGROS B" Bartosz Szwarc

Grochowska 57, 82-300 Elbląg
tel. 55 2328922

Złoty partner

"AGROS" Czesław Hudyka

Ogrodowa 1A, 28-340 Sędziszów
tel. 41 381 13 53

Złoty partner

"ARTPROL" Ceckowscy sp.j.

Bakałarzewska 19A, 16-400 Suwałki
tel. 87 56 64 977

Złoty partner

"BATER-POL" Zofia Sikora

Urzędowska 392, 23-200 Kraśnik
tel.

Złoty partner

"BATERPOL" Zofia Sikora

Spławy Pierwsze ul. Ostrowiecka 4, 23-200 Kraśnik
tel. 81 884 58 47

Złoty partner

"BÓR-MET" S.C. A.P. ŻÓŁTEK

Pyzówka ul.Władysława Orkana 15C, 34-404 Klikuszowa
tel. 182651023

Złoty partner

"FARMLEK" s.c. Sklep Wielobranżowy Małgorzata i Krzysztof Uciekałek

Nowe Miasto 40, 64-730 Wieleń
tel. 67 256 14 60

Złoty partner

"HURT-DETAL" Sprzedaż Części Do Ciągników I Maszyn Rolniczych K. Ciamaga

Nowa 61, 27-600 Sandomierz
tel. 15 832 52 85

Złoty partner

"KOJPASZ" Sp.j. Kossowski, Jakubiuk

Przemysłowa 13, 21-580 Wisznice
tel. 83 355 05 51

Złoty partner

"MANIEK" Pompy i Podzespoły do Ciągników Jan Szypryt

dr Karasiewicza 5, 89-500 Tuchola
tel. 889950399

Złoty partner

"MASZ-ROL" s.c. Piotr Buszyński i S-ka

Krotoszyńska 52, 56-330 Cieszków
tel. 71 38 48 206

Złoty partner

"MIZAR" Zaręba Spółka Jawna

Rzeczyca Księża 32, 23-230 Trzydnik Duży
tel. 15 873 24 12

Złoty partner

"POM-TYCZYN" PPUH Wiesław Stawinoga sp. j.

Grunwaldzka 70, 36-020 Tyczyn
tel. 172219320

Złoty partner

"SWOJSKA HURTOWNIA" Marzena Brzeska

Kartuska 23A, 83-340 Sierakowice
tel. 58 684 71 41

Złoty partner

"SWOJSKA HURTOWNIA" Marzena Brzeska

Puzdrowo 159, 83-340 Sierakowice
tel. 58 684 71 41

Złoty partner

"WARMAX" Robert Warowny

St.Staszica 2, 21-010 Łęczna
tel. 814622869

Złoty partner

"WARMAX" Robert Warowny

Jelnicka 2, 21-560 Międzyrzec Podlaski
tel. 83 37 15 051

Złoty partner

"WIKAS" Wiktor Jaworski

Rypińska 11, 87-620 Kikół
tel. 509736088

Złoty partner

"WIKAS" Wiktor Jaworski

Przemysłowa 1, 87-880 Brześć Kujawski
tel. 509736088

Złoty partner

AGRO MICHAŁ Michał Malara

Donosy 2, 28-500 Kazimierza Wielka
tel. 500646550

Złoty partner

AGRO-CZĘŚCI Iwona Bryzek

Targowa 2, 08-400 Garwolin
tel. 25 786 30 14

Złoty partner

AGRO-FUDALA s.c. HURT DETAL Marzena Fudala, Grzegorz Fudala

Kmietowicza 5, 34-470 Czarny Dunajec
tel. 182657850

Złoty partner

AGRO-FUDALA s.c. HURT DETAL Marzena Fudala, Grzegorz Fudala

Suche 54 B, 34-520 Poronin
tel. 182657850

Złoty partner

AGRO-INKA Marek Jasiński, Jarosław Golatowski Spółka Cywilna

Niepodległości 56, 09-450 Wyszogród
tel. 502271140

Złoty partner

AGROL Katarzyna Brzozowska

Repkowska 82, 08-300 Sokołów Podlaski
tel. 25 781 32 46

Złoty partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Towarowa 9, 10-416 Olsztyn
tel. 89533 45 11

Złoty partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

1-ego Maja 63, 87-200 Wąbrzeźno
tel. 56 687 16 04

Złoty partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Sklęczkowska 42, 99-300 Kutno
tel. 24 355 32 02

Złoty partner

AGROMARKET s.c. Tomasz Bajor, Bartosz Stefański

Poznańska 10, 76-200 Słupsk
tel. 59 842 23 00

Złoty partner

AGROPOL ZAJKOWSCY

Wodociągowa 3G, 11-500 Giżycko
tel. 87 428 14 33

Złoty partner

AGROTEX - ADAMOWICZ PRZEMYSŁAW

Kostry 138B, 21-210 Milanów
tel. 83 356 74 99

Złoty partner

AGROTOM TOMASZ LEMAŃCZYK

Szkolna 5, 89-650 Czersk
tel. 668497842

Złoty partner

CZEMAROL Papugowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Zgłobice ul.Krakowska 35, 33-113 Zbylitowska Góra
tel. 14 674 39 20

Złoty partner

Dor-Technika Dorota Milewska

ul. Spółdzielcza 1c, 78-120 Gościno
tel. 94 351 29 30

Złoty partner

F.H. "FARMER" M.H.I. Bytomscy s.c.

Plac Targowy 2, 47-100 Strzelce Opolskie
tel. 774401635

Złoty partner

F.H.U. ROLPASZ Tadeusz Matkowski

Kolejowa 8, 62-420 Strzałkowo
tel. 63 27 50 672

Złoty partner

F.H.U. Składnica Maszyn i Art. Rolniczych Zbigniew Kiedrowski

Przemysłowa 3A, 83-400 Kościerzyna
tel. 58 680 82 31

Złoty partner

F.H.U. WIKTOR Barbara Hanko

Opolska 36, 48-210 Biała
tel. 77 438 76 65

Złoty partner

Firma Handlowa "MITAROL" Tadeusz Miąskowski

Długa 8, 77-200 Miastko
tel. 59 857 26 68

Złoty partner

Firma Handlowa "PAPAJ" Marek Bednarek

Nowy Pudłów 2, 99-200 Poddębice
tel. 436784772

Złoty partner

Firma Handlowa Józef Węgrzyn

Firleja 30B, 39-310 Radomyśl Wielki
tel. 146819346

Złoty partner

Firma Handlowo Usługowa "AGROTIS" Jan Czułada

Łukasiewicza 1, 78-400 Szczecinek
tel. 94 37 207 46

Złoty partner

Firma Handlowo Usługowa Grzegorz Bochman

Ogrodowa 21, 74-320 Barlinek
tel. 967463860

Złoty partner

Firma Handlowo-Usługowa "AGRO-GAMA" spółka jawna Józef Psica, Marek Litewka

Kolejowa 5, 32-100 Proszowice
tel. 12 386 18 70

Złoty partner

Firma Handlowo-Usługowa "AGRO-GAMA" spółka jawna Józef Psica, Marek Litewka

Republiki Partyzanckiej 16b, 28-530 Skalbmierz
tel. 41 352 91 08

Złoty partner

Firma Handlowo-Usługowa "AGRO-GAMA" spółka jawna Józef Psica, Marek Litewka

Krakowska 24, 28-500 Wielka Wieś
tel. 12 419 10 08

Złoty partner

Firma Handlowo-Usługowa "AGRO-GAMA" spółka jawna Józef Psica, Marek Litewka

Rynek 15, 32-130 Koszyce
tel. 41 351 54 48

Złoty partner

Firma Handlowo-Usługowa "AGRO-GAMA" spółka jawna Józef Psica, Marek Litewka

Rynek 1, 32-090 Słomniki
tel. 12 388 91 98

Złoty partner

Firma Handlowo-Usługowa "BELAR" Wiesław Przywojski

Bieniewice ul. Południowa 1A, 05-870 Błonie
tel. 227253164

Złoty partner

Firma Handlowo-Usługowa "ROL-PAK" Jan Patro , Ryszard Kyc s.c.

Kościuszki 133, 23-400 Biłgoraj
tel. 84 686 72 23

Złoty partner

Firma Handlowo-Usługowa "TECH-AGRO" Sadowski Mariusz

Kościelna 20, 09-440 Staroźreby
tel. 242617119

Złoty partner

Firma Handlowo-Usługowa "TRAKTOR-SERWIS" Marek Krajewski

MŁYŃSKA 22, 33-300 NOWY SĄCZ
tel. 18 447 01 17

Złoty partner

Firma Handlowo-Usługowa "TRAKTOR-SERWIS" Marek Krajewski

KRAKOWSKA 4A, 34-600 LIMANOWA
tel. 18 337 44 33

Złoty partner

Firma Handlowo-Usługowa "TRAKTOR-SERWIS" Marek Krajewski

Józefa Marka 11, 34-600 Limanowa
tel. 18 337 52 67

Złoty partner

Firma Handlowo-Usługowa "TRAKTOR-SERWIS" Marek Krajewski

Stara Wieś 360, 34-600 Limanowa
tel. 18 33 75 267

Złoty partner

Firma Handlowo-Usługowa AGRO Dariusz Neryng

Poznańska 52, 66-200 Świebodzin
tel. 68-3825973

Złoty partner

Firma Handlowo-Usługowa DIESEL-CENTRUM A.Zając

Ośno 44A, 87-700 Aleksandrów Kujawski
tel. 608374318

Złoty partner

Handel Detaliczny i Hurtowy Artykułami Przemysłowymi Warowny Michał

Bolesława Prusa 8/16, 21-400 Łuków
tel. 25 798 82 01

Złoty partner

Handel Detaliczny i Hurtowy Artykułami Przemysłowymi Warowny Michał

Warszawska 88J, 21-400 Łuków
tel. 25 798 82 01

Złoty partner

HELP-ROL Puzdrowscy Spółka Jawna

Siemiana 2, 83-314 Somonino
tel. 586841387

Złoty partner

HURTOWNIA ROLNO-PRZEMYSŁOWA ROLMET II s.c. A.M. Kulikowscy

Walichnowy, ul. Parkowa 38, 98-420 SOKOLNIKI
tel. 62 784 42 53

Złoty partner

HYDRO-FED inż.Marcin Fedak

Bohaterów Warszawy 71, 72-200 Nowogard
tel. 667 799 963

Złoty partner

INTAGROL Jacek Zbroszczyk

Wilczkowice 55, 26-230 Radoszyce
tel. 41 373 62 53

Złoty partner

Kania Wałcz Sp. z o.o. Sp. k.

KOŁOBRZESKA 39, 78-600 WAŁCZ
tel. 672500730

Złoty partner

Komis-Kupno-Sprzedaż "AGROKOM" Kazimiera Michniak

Łapczyca 580, 32-744 Łapczyca
tel. 14 611 84 84

Złoty partner

Makrol - oryginalne części Ursus, Waryński

Paderewskiego 4, 14-300 Morąg
tel. 89 757 21 94

Złoty partner

MARCHEWKA Spółka Cywilna

1 Maja 20, 22-335 Żółkiewka-Osada
tel. 84 683 14 25

Złoty partner

Marcin Śmiałko Firma Usługowo Handlowa

Różaniec Pierwszy 51, 23-420 Tarnogród
tel. 84 689 92 36

Złoty partner

Maszyny Rolnicze-Części Zamienne Ryszard Turczyński

Narutowicza 14, 23-465 Turobin
tel. 84 6833424

Złoty partner

Mirosław Choim Sklep "AGRO-TRAK CZĘŚCI DO MASZYN I POJAZDÓW"

Warszawska 27, 08-443 Sobienie-Jeziory
tel. 663610394

Złoty partner

P.H. "DANROL" Michał Parcheniak

Ludwika Waryńskiego 13, 57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. 74 815 60 17

Złoty partner

P.H. "MARWIN" Sp.J. Henryka, Jacek, Anita Marciniak

Zielona 8, 63-820 PIASKI
tel. 65 57 19 336

Złoty partner

P.H. "MARWIN" Sp.J. Henryka, Jacek, Anita Marciniak Części do ciagników i maszyn rolniczych

Zielona 8, 63-820 Piaski
tel. 65 57 19 336

Złoty partner

P.H. "ROLMASZ"

Orłowska 60, 88-100 Inowrocław
tel. 52 3571634

Złoty partner

P.H. "ROLMASZ" Tomasz Mazur

Nowodworska 15, 59-220 Legnica
tel. 502 303 305

Złoty partner

P.H. "ROLMASZ" Tomasz Mazur

Grunwaldzka 10, 59-500 Złotoryja
tel. 512 272 322

Złoty partner

P.H.P.U. "POMTOR I" Mieczysław Fedak

Boh.Warszawy 71, 72-200 Nowogard
tel. 606621142

Złoty partner

P.H.U. "ROLCZAR" Krzysztof Czarnowski

ul. Kolejowa 4a, 06-460 Grudusk
tel. 236 711 577

Złoty partner

P.H.U. "ROLCZAR" Krzysztof Czarnowski

Kleszewo 52, 06-100 Pułtusk
tel. 23 692 84 80

Złoty partner

P.P.U.H Składnica Maszyn Rolniczych i Części Zamiennych Lipiński i Malinowski Spółka Jawna

Bielawki 10, 87-500 Rypin
tel. 54 280-33-76

Złoty partner

P.P.U.H. "ROLMECH" Barbara Grzegorczyk

16-go Stycznia 36, 42-244 Mstów
tel. 34 328 41 96

http://www.rolmech-mstow.pl

e-mail: biuro@rolmech-mstow.pl

Złoty partner

PH "AGROHURT" Janina i Henryk Żebrowscy Sp. j.

Lwowska 143, 22-300 Krasnystaw
tel. 82 576-68-80

Złoty partner

PH "AGROHURT" s.j. J. i H. Żebrowscy

Lwowska 143, 22-300 Krasnystaw
tel. 825766880

Złoty partner

PH "AGROHURT" s.j. J. i H. Żebrowscy

Poniatowskiego 8, 22-300 Krasnystaw
tel. 825766880

Złoty partner

PIAST URSUS Monika Połom

dr Karasiewicza 5, 89-500 Tuchola
tel. 889 950 399

Złoty partner

PPH "ZŁOMTEX" Rafał Kobylański

SZOSA PETRYCKA 14, 62-820 Stawiszyn
tel. 62 752 81 61

Złoty partner

PPUH Składnica Maszyn Rol. i Części Zam. Afek,Lipiński i Malinowski Spółka Jawna

Sokołowska 9, 87-400 Golub Dobrzyń
tel. 566833374

Złoty partner

PPUH Składnica Maszyn Rol. i Części Zam. Afek,Lipiński i Malinowski Spółka Jawna

Bielawki 10, 87-500 Rypin
tel. 542803376

Złoty partner

PPUH Składnica Maszyn Rol. i Części Zam. Afek,Lipiński i Malinowski Spółka Jawna

Nowy Rynek 16, 87-500 Rypin
tel. 542804976

Złoty partner

Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym "AGROMA" S.A.

Letnia 12, 70-813 Szczecin
tel. 91 46 00 002

Złoty partner

PRZEDSIĘBIORSTWO "AGROMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Piłsudskiego 52A, 73-110 Stargard Szczeciński
tel. 503155317

Złoty partner

PRZEDSIĘBIORSTWO "AGROMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szczecińska 14-16, 75-135 Koszalin
tel. 503155297

Złoty partner

PRZEDSIĘBIORSTWO "AGROMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

I Brygady Legionów 18D, 72-100 Goleniów
tel. 503155318

Złoty partner

PRZEDSIĘBIORSTWO "AGROMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niekładzka 5, 72-300 Gryfice
tel. 503155297

Złoty partner

Przedsiębiorstwo Handlowe "AGRICOLA" Tomasz Kozłowski

Żeromskiego 21, 87-840 Lubień Kujawski
tel. 542843538

Złoty partner

Przedsiębiorstwo Handlowe "AGRO-MAKS" Sławomir Kurtys

Pionierów 13, 84-300 Lębork
tel. 59 862 31 11

Złoty partner

Przedsiębiorstwo Handlowe "BIZON" s.c. Tomasz Kożuszek , Grzegorz Michalczyk

Barlickiego 8, 26-617 Radom
tel. 483669450

Złoty partner

Przedsiębiorstwo Handlowe "ROLMASZ" Ewa Żeleźnicka, Leszek Żeleźnicki

Strażacka 2, 07-100 Węgrów
tel. 257925542

Złoty partner

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "ROL-SAM" Spółka Cywilna Andżelika Nagórska,Emilia Gołębiowska,M

15-go Grudnia 15, 96-230 Biała Rawska
tel. 604395773

Złoty partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Żankowska

Niekładzka 8, 72-300 Gryfice
tel. 913844858

Złoty partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "KĄKOL PRZODKOWO" Paweł Kononowicz

Topolowa 12, 83-304 Przodkowo
tel. 58681 98 81

Złoty partner

Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym "AGROMA" Lublin Sp. z o.o.

Diamentowa 5, 20-447 Lublin
tel. 81 744 20 51

Złoty partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "AGROHANDLER " Ł. Woźniak

Czernikówko 59, 87-640 Czernikowo
tel. 542875068

Złoty partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "FERGOPOL" Paweł Kowalczyk

Wojska Polskiego 14, 42-100 Kłobuck
tel. 34 317 25 01

Złoty partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "AGROFIL" Sławomir Filipiak

Grunwaldzka 81A, 99-300 Kutno
tel. 24 355 45 62

Złoty partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "EUROGUM" Sp. z o.o.

Ludwika Solskiego 37, 32-800 Brzesko
tel. 146631422

Złoty partner

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JANUS" Zbigniew Janus

Kolejowa 12, 23-200 Kraśnik
tel. 505452488

Złoty partner

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SiS" Ewa Szymańska , Krzysztof Szymański Spółka Jawna

Bogusławice 5A, 62-620 Babiak
tel. 602170839

Złoty partner

ROL-TECH Jerzy Kalicki , Barbara Jaszczuk s.c.

ppłk.M.E.Drobika 11, 08-110 Siedlce
tel. 256323579

Złoty partner

ROLMET s.c. A.I.Kulikowscy

Kolejowa 31, 63-520 Grabów n/Prosną
tel. 62 730 53 93

Złoty partner

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "ZWYCIĘSTWO"

Jasienica 829, 43-385 Jasienica
tel. 33 815 30 84

Złoty partner

ROLSAD Adam Kucharski

Mszczonowska 43, 05-600 Grójec
tel. 486703369

Złoty partner

SANROL Sp. z o.o.

Sandomierska 68A, 37-400 Nisko
tel. 15 841 38 86

Złoty partner

SANROL Sp. z o.o.

Szówsko, ul. Zamojska 1a, 37-500 Jarosław
tel. 510 041 767

www.sanrol.go3.pl

Telefon stacjonarny: 16/623-11-69

Złoty partner

SANROL Sp. z o.o.

Podzamcze 41a, 37-500 Jarosław
tel. 510 043 657

www.sanrol.go3.pl

Telefon stacjonarny: 16/623-04-08

Złoty partner

SANROL Sp. z o.o.

Dworcowa 10, 37-200 Przeworsk
tel. 510 043 656

www.sanrol.go3.pl

Telefon stacjonarny: 16/648-82-31

Złoty partner

SANROL Sp. z o.o.

Sanowa 12, 37-300 Leżajsk
tel. 510 043 655

www.sanrol.go3.pl

Telefon stacjonarny: 17/242-70-12

Złoty partner

SKLEP "TRAKOR" KRYSTYNA ŁABAJ

Powstańców 4B, 44-153 Sośnicowice
tel. 2387484

Złoty partner

Sklep Branży Przemysłowej części zam. do ciągników i maszyn rolniczych Jan Łebko

22-go Lipca 9A, 23-420 Tarnogród
tel. 84 68 98 044

Złoty partner

Sklep Branży Przemysłowej części zam. do ciągników i maszyn rolniczych Jan Łebko

Rynek 35, 23-420 Tarnogród
tel. 84 68 98 044

Złoty partner

Sklep Części Zamiennych do Maszyn i Ciągników Rolniczych "ROLMASZ" Stanisław Bień

Przysiersk 78, 86-122 Bukowiec
tel. 52 332 29 15

Złoty partner

Sklep Części Zamiennych i Akcesorii Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych Sabina Płuszka

Osiedle 14, 46-037 Karłowice
tel. 77 469 71 95

Złoty partner

Sklep Przemysłowy "FARMER" Jerzy Lesiak

Brzezińska 27, 95-047 Jeżów
tel. 468755591

Złoty partner

SKLEP PRZEMYSŁOWY Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Godzikowicach

Godzikowice ul. Spółdzielcza 21, 55-200 Oława
tel. 713130827

Złoty partner

Sklep s.c. Bogusława Cendrowicz, Marek Cendrowicz

Ścieki 15, 96-200 Ścieki
tel. 46 814 46 20

Złoty partner

Składnica Części Ciągnikowych i Maszyn Rolniczych Janusz Kreft

Minkowice ul.Żwirowa 4, 84-110 Krokowa
tel. 784591601

Złoty partner

Składnica Części Zamiennych "ROLNIK" T. Horoń

Sobieskiego 17, 37-600 Lubaczów
tel.

Złoty partner

Składnica Części Zamiennych Do Ciągników s.c. R. Mazurczak, M. Paluszkiewicz

Podwale 1, 63-100 Śrem
tel. 61 283 00 56

Złoty partner

Składnica Maszyn Rolniczych Części Zamiennych Mat.Budowlanych i Przemysłowych

Łochowska 4, 66-100 Sulechów
tel. 68 385 22 55

Złoty partner

Spółka Cywilna "AGROTAS" Stolarski Andrzej

Warszawska 24, 42-439 Żarnowiec
tel. 32 644 93 86

Złoty partner

STOMIL - SANOK Dystrybucja Spółka z o.o.

Gnieźnieńska 99, 62-006 Bogucin
tel. 061 875 97 93

Złoty partner

URSUS ZACHÓD Sp.z.o.o.

Szczecińska 56, 75-137 Koszalin
tel. 94 318 70 10

Złoty partner

Z. H. P. "AGROTECH" Rzepecki Ryszard

Warszawska 29, 09-530 Gąbin
tel. 24 262 52 18

Złoty partner

Z.H.U.P. "AGROS TJ" Jan i Tadeusz Szwarc Spółka Jawna

Sportowa 2, 82-500 Kwidzyn
tel. 501109279

Złoty partner

Z.H.U.P. "AGROS TJ" Jan i Tadeusz Szwarc Spółka Jawna

Wodna 6, 83-120 Subkowy
tel. 58 536 86 06

Złoty partner

Z.W. "AGRO-TYSK" E. Tyśkiewicz

Słowackiego 21D, 08-500 Ryki
tel. 509 380 945

Srebrny partner

" AGRO-TECH " Warowny Jacek

Międzyrzecka 151, 21-300 Radzyń Podlaski
tel. 83 352 03 37

Srebrny partner

" AGRO-TECH " Warowny Jacek

Sienkiewicza 2A, 21-300 Radzyń Podlaski
tel. 83 352 03 37

Srebrny partner

" AGROLBUD" Janusz Stodulski

Płocka 18, 96-520 Iłów
tel. 242774216

Srebrny partner

" Rol-Gos " Małgorzata Śliwińska

Chwałki 72, 27-600 Sandomierz
tel. 15 832 78 33

Srebrny partner

"AGRO-ECH" Rzepecka Wanda

Gwardii Ludowej 2, 09-400 Płock
tel. 24 262 52 18

Srebrny partner

"AGRO-HURT" Maszyny Rolnicze s.c. M.M.A.A. Zielonka

Partyzantów 109, 28-100 Busko-Zdrój
tel. 41 378 75 92

Srebrny partner

"AGRO-MALBORK" Mirosława Jabłońska

Wojska Polskiego 42, 82-200 Malbork
tel.

Srebrny partner

"AGRO-MECH" inż.Marian Młynarczyk

ALeja Niepodległości 84A, 64-920 Piła
tel. 67 212 99 63

Srebrny partner

"AGROFOR"s.c.

W.Witosa 11, 39-220 Pilzno
tel. 602780510

Srebrny partner

"AGROMA" Malbork Spółka z o. o.

Al. Wojska Polskiego 90A, 82-200 Malbork
tel. 55 272 33 01

Srebrny partner

"AGROMAL" Rafał Maluchnik

H.Sienkiewicza 19A, 27-500 Opatów
tel. 15 868 27 58

Srebrny partner

"AGROMAR" Spółka Jawna

Gorczenica 6, 87-300 Brodnica
tel. 564938584

Srebrny partner

"AGROPUNKT" H. Czerwiński, J. Długołęcki

Koskowicka 10, 59-220 Legnica
tel. 768664112

Srebrny partner

"AGROTEX" Stanisław Grzegorczyk

Wrocławska 103, 62-800 Kalisz
tel. 62 768 70 99

Srebrny partner

"AGROTOM" Sprzedaż części rolniczych i art. przemysłowych T. Łankiewicz

Bartodziejska 61B, 62-100 Wągrowiec
tel. 67 268 06 44

Srebrny partner

"ARTURO" Sp. z o.o.

Kościerska 9, 83-330 Żukowo
tel. 58 681 70 39

Srebrny partner

"BELIMA" Drągowski Jerzy

Leśnikowska 3, 18-100 Łapy
tel. 85 7156779

Srebrny partner

"BO-MIS" s.c. Zbigniew Popardowski, Bogdan Słotwiński

Kuziennicza 9C, 59-400 Jawor
tel. 768702001

Srebrny partner

"BRAT-MET" JANIK SPÓŁKA JAWNA

SŁOWACKIEGO 346, 26-600 RADOM
tel. 483605454

Srebrny partner

"FARMA" Spółka Cywilna Jerzy Wojczulis , Waldemar Murawski

Morkusa 3, 16-515 Puńsk
tel. 87 51 61 645

Srebrny partner

"GEMAX" Grzegorz Brzóska

Mazowiecka 57, 18-300 Zambrów
tel. 864753012

Srebrny partner

"INVEST-ROL" Piotr Maślanka

Główna 150A, 97-318 Czarnocin
tel. 44 616 53 30

Srebrny partner

"JARZĄBEK" Usługi Leśne, Sklep Wojciech Jarząbek

Nowe 39A, 34-400 Nowy Targ
tel. 516028969

Srebrny partner

"M. M. LENDZION" S. c. Marcin Lendzion,Agnieszka Lendzion

3-go Maja 15, 99-400 Łowicz
tel. 600493749

Srebrny partner

"M. M. LENDZION" S. c. Marcin Lendzion,Agnieszka Lendzion

Łowicka 21, 99-412 Kiernozia
tel. 600493749

Srebrny partner

"M. M. LENDZION" S. c. Marcin Lendzion,Agnieszka Lendzion

Mostowa 2, 99-420 Łyszkowice
tel. 600493749

Srebrny partner

"ROL-MAT" Marcin Twardowski

Wólka 11, 99-200 Poddębice
tel. 43 678 44 48

Srebrny partner

"ROL-MOT" Sklep Rolno-Przemysłowy Andrzej Łuszcz

Wielopole Skrzyńskie 207, 39-110 Wielopole Skrzyńskie
tel. 17 22 14 008

Srebrny partner

"ROL-SKLEP" s.c. Dariusz Frącala , Ireneusz Stachowiak

Zachodnia 1A, 98-290 Warta
tel. 696146147

Srebrny partner

"ROLMET" Lech Jarosław

Rynek 20, 28-210 Bogoria
tel. 15 867 42 36

Srebrny partner

"ROLMIX" Mieczysław Głuchowski, Tadeusz Kicko, Krzysztof RumikSpółka Jawna

Błonie 7, 08-200 Łosice
tel. 83 343 35 07

Srebrny partner

"ROLMIX" Mieczysław Głuchowski, Tadeusz Kicko, Krzysztof RumikSpółka Jawna

Targowa 27, 08-200 Łosice
tel. 83 343 35 07

Srebrny partner

"ROLNIK" Ireneusz Milewski

Spółdzielcza 2, 78-120 Gościno
tel. 94 351 29 30

Srebrny partner

"ROLTECH" Tadeusz Skonieczny

Nowowiejska 4, 48-303 Nysa
tel. 774330308

Srebrny partner

"TECH-ROL" Szymon Bączek

Bydgoska 2A, 89-100 Nakło nad Notecią
tel. 52 385 42 64

Srebrny partner

"Vineta" Spółdzielnia Pracy

Handlowa 3, 21-500 Biała Podlaska
tel. 83 3435132

Srebrny partner

AGRO FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA DANIEL WRONA

Spacerowa 43, 27-300 Lipsko
tel. 509-352-292

Srebrny partner

AGRO MOTO CZĘŚCI Barbara Demczak

Piłsudskiego 48, 38-600 Lesko
tel. 782682489

Srebrny partner

AGRO-CZĘŚCI Adam Kurnik

Borek Strzeliński ul. Strzelińska 16, 57-160 Borów
tel. 502096347

Srebrny partner

AGRO-FUDALA s.c. HURT DETAL Marzena Fudala, Grzegorz Fudala

Składowa 1, 34-400 Nowy Targ
tel. 182657850

Srebrny partner

AGRO-HAND-POL Damian Klopsteg

Uścikowo 11, 64-600 Oborniki
tel. 530768787

Srebrny partner

AGRO-MAR Piotr Olejnik

Konary 3, 88-133 Dąbrowa Biskupia
tel. 52 351 20 04

Srebrny partner

AGRO-MAR Piotr Olejnik

Włocławska 13, 88-220 Osięciny
tel. 52 351 20 04

Srebrny partner

AGRO-MAR Sp.z o.o.

Gdańska 73, 87-100 Toruń
tel. 56 650 98 85

Srebrny partner

Agro-Metal Sklep Części Zamiennych do Ciągników Jan Puźniak i St.Konopka

Lwowska 83, 22-600 Tomaszów Lubelski
tel. 84 66 58 550

Srebrny partner

AGRO-POŁCZYN Andrzej Lisiecki

Bat.Chłopskich 10, 78-320 Połczyn Zdrój
tel. 94 366 37 48

Srebrny partner

AGRO-POŁCZYN Andrzej Lisiecki

Połczyńska 13, 78-520 Złocieniec
tel. 943661501

Srebrny partner

AGRO-POŁCZYN Andrzej Lisiecki

Szosa Połczyńska 63, 78-200 Białogard
tel. 93 311 34 14

Srebrny partner

AGRO-PUCK Zygmunt Maciejewski

Żarnowiecka 1, 84-100 Puck
tel. 507577665

Srebrny partner

AGRO-URSUS Danuta i Krzysztof Lemańczyk Spółka Jawna

Człuchowska 84, 89-600 Chojnice
tel. 52 397 54 42

Srebrny partner

AGROHANDEL

Woźniaków 19A, 66-300 Kutno
tel. 24 355 78 50

Srebrny partner

AGROMA POLSAD Kutno

Toruńska 117, 62-600 Koło
tel. 63 272 08 37

Srebrny partner

AGROMA Sp.z.o.o.

Powstańców 127, 31-420 KRAKÓW
tel. 12 681 10 50

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Kościuszki 4, 36-200 Brzozów
tel. (13) 434 19 62

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Cerkiewna 2, 37-611 Cieszanów
tel. (16) 631 11 23

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Drogowców 14, 39-200 Dębica
tel. (17) 670 32 12

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Mickiewicza 5, 36-065 Dynów
tel. (16) 652 10 59

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Sanowa 2c, 37-500 Jarosław
tel. (16) 623 70 61

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Lwowska 24a, 38-200 Jasło
tel. (13) 446 83 05

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Węgierska 4, 37-220 Kańczuga
tel. (16) 642 41 06

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Rzeszowska 28, 36-100 Kolbuszowa
tel. (17) 227 23 76

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Spółdzielcza 8, 37-300 Leżajsk
tel. (17) 242 08 14

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Mickiewicza 156, 37-600 Lubaczów
tel. (16) 632 12 42

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

ul.Boczna Kasprowicza 5, 37-100 Łańcut
tel. (17) 225 20 90

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Narutowicza 38, 39-300 Mielec
tel. (17) 586 39 85

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

ks.Markiewicza 24, 37-560 Pruchnik
tel. (16) 628 80 85

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Jasińskiego 32b, 37-700 Przemyśl
tel. (16) 678 80 76

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Dworcowa 1, 37-200 Przeworsk
tel. (16) 648 75 97

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Słowackiego 15, 37-550 Radymno
tel. (16) 628 40 45

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Kościuszki 9, 39-120 Ropczyce
tel. (17) 221 87 23

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Rynek 9, 37-530 Sieniawa
tel. (16) 622 75 09

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Tunelowa 2, 38-100 Strzyzów
tel. (17) 276 33 13

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Sienkiewicza 37a, 36-140 Sokołów Małopolski
tel. (17) 771 28 29

Srebrny partner

Agroma Spółka z o.o.

Al. gen. L. Okulickiego 14 , 35-206 Rzeszów
tel. 17 863-35-15

Srebrny partner

AGROMARK Marek Wojtysiak

Św. Wawrzyńca 2, 62-811 Kościelna Wieś
tel. 62 76 16 201

Srebrny partner

AGROMAX Marek Zabawski

Wiosenna 5, 27-200 Starachowice
tel. 41 274 12 40

Srebrny partner

AGROTECH Marzena Kardas

Żytnia 24A, 08-500 Ryki
tel. 81 8654559

Srebrny partner

AGROTECH BIELSK Wanda Klimek Punkt Handlowy 09-230 Bielsk ul.Sierpecka 34A

Sierpecka 34A, 09-230 Bielsk
tel.

Srebrny partner

AGROTECH s.c. K.A. Gałczyńscy

Dworcowa 1, 72-320 Trzebiatów
tel. 91 38-40-608

Srebrny partner

BANASZEWSKI EDWIN

Bolesława Chrobrego 27, 11-300 Biskupiec
tel. 723250600

Srebrny partner

BOGNAR s.c. Szczepan Pomoryn, Henryk Krupieński

Cicha 7, 09-130 Baboszewo
tel. 23 661 18 10

Srebrny partner

CENTRUM HANDLOWE "URSUS" Z. Dułak i Wspólnicy sp.j.

Wolności 12, 77-100 Bytów
tel. 59 822 32 78

Srebrny partner

Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa " U Andrzeja " Regina Miąskowska

Mrozy 176B, 83-340 Sierakowice
tel. 886113354

Srebrny partner

Centrum zaopatrzenia Technicznego "BOS" Jerzy Stec

Gen. Leopolda Okulickiego 125, 37-450 Stalowa Wola
tel. 510043288

Srebrny partner

Dom Handlowy "KWIAT-BOR" Mieczysław Kwiatkowski

Borowa 54, 39-305 Borowa
tel. 17 581 55 90

Srebrny partner

Dystrybucja Wschód Spółka z o.o.

Fabryczna 21, 11-040 Dobre Miasto
tel. 505 502 437

Srebrny partner

F.H. ROLNIK Józef Nerwiński

Rybienko Nowe ul. Serocka 21, 07-200 Wyszków
tel. 29 74 203 80

Srebrny partner

F.H.U. Krzysztof Śliwowski

Grudziądzka 32, 87-330 Jabłonowo
tel. 56 697 69 29

Srebrny partner

Firma "AGRO-ALK" Alfred Wybraniec

Piłsudskiego 68A, 33-200 Dąbrowa Tarnowska
tel. 14 642 21 42

Srebrny partner

Firma Handlowa "CEZAM" B.Deka , R.Deka , E.Łuszczak , B.Łuszczak Spólka Jawna

Grunwaldzka 62, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 683 43 34

Srebrny partner

Firma Handlowa "ROLTECH" Paweł Juruś, Spółka Jawna

Fuska 20, 38-340 Biecz
tel. 134471180

Srebrny partner

Firma Handlowa Andrzej Tutaj

Bartosza Głowackiego 13, 28-300 Jędrzejów
tel. 604 453 054

Srebrny partner

Firma Handlowa Składnica Maszyn Rolniczych I Części Zamiennych T. Dudek

Przemysłowa 3A, 83-400 Kościerzyna
tel. 586808232

Srebrny partner

Firma Handlowa Składnica Maszyn Rolniczych I Części Zamiennych T. Dudek

Przemysłowa 3A, 83-400 Kościerzyna
tel. 58 680-82-32

Srebrny partner

Firma Handlowo Usługowa KarMat Mateusz Kisiel

Górno Osiedle 138C, 26-008 Górno
tel. 516 199 419

Srebrny partner

Firma Handlowo-Usługowa AGRO-MAC

Plastowo 1, 64-061 Kamieniec
tel. 614430016

Srebrny partner

Firma Handlowo-Usługowa " TRAKROL " Bogdan Nogaj

Stolarska 12, 25-523 Kielce
tel. 41 346 26 96

Srebrny partner

Firma Handlowo-Usługowa "AGRO-TECH" Edward Pypka

Wyzwolenia 55A, 09-300 Żuromin
tel. 23 657 43 02

Srebrny partner

Firma Handlowo-Usługowa "CHOMICZ" spółka jawna J.Chomicz. E.Chomicz, G.Chomicz

Rzepińska 2, 69-220 Ośno Lubuskie
tel. 957575507

Srebrny partner

Firma Handlowo-Usługowa "Dominik" Dominik Żółtek

Nowy Rynek 16, 87-500 Rypin
tel. 509827619

Srebrny partner

Firma Handlowo-Usługowa "MEGA-MIX" Józef Tokarz

Brunary 42, 38-315 Uście Gorlickie
tel. 183516791

Srebrny partner

Firma Handlowo-Usługowa "ROLMASZ" sp.j. K. Klemba & B. Milczarek

1-go Maja 1A, 96-200 Rawa Mazowiecka
tel. 46 814 51 72

Srebrny partner

Firma Handlowo-Usługowa "Roltech 2" Jadwiga Bajorek, Piotr Juruś sp. cywilna

Pużaka 14a, 38-400 Krosno
tel. 730743730

Srebrny partner

Firma Handlowo-Usługowa "SAWEX" Sławomir Jasiak

Jana Pawła II 59, 98-200 SIERADZ
tel. 438263345

Srebrny partner

Firma Handlowo-Usługowa Anna Krupa

Spółdzielcza 8, 37-300 Leżajsk
tel. 17 242 13 48

Srebrny partner

Firma Handlowo-Usługowa Jan Wróbel Sklep Stryków

Ozorkowska 10, 95-010 Stryków
tel. 600697540

Srebrny partner

Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna "AGRO-HURT" s.c. Balcerzak Tomasz Michalak Arkadiusz

Kolejowa 5, 12-100 Szczytno
tel.

Srebrny partner

Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna s.c. Bożena i Dariusz Kucharscy

Słowackiego 16, 06-445 Strzegowo
tel. 23 679 42 72

Srebrny partner

Firma Produkcyjno-Transportowo-Usługowo-Handlowa "ANETA" Aneta Żywicka

Kościerska 23, 83-430 Stara Kiszewa
tel. 508-869-970

Srebrny partner

Firma Usługowo-Handlowa "ROBEX" Robert Matusiak

Rewolucji Październikowej 6, 09-230 Bielsk
tel. 24 261 55 77

Srebrny partner

GREGOR Spółka z o.o.

Dąbrowa Tomaszowska 23, 22-600 Tomaszów Lubelski
tel. 510435505

Srebrny partner

Handel Art. Przemysłowymi Owczarz Elżbieta

Pożowska 2, 24-130 Końskowola
tel. 81 881 68 91

Srebrny partner

Handlowa Spółdzielnia Pracy "MNISZTWO" w Cieszynie

Ustrońska 20, 43-400 Cieszyn
tel. 33 852 09 03

Srebrny partner

Handlowo Techniczne Usługi Rolnicze Sidor i Wspólnik spółka jawna

Obwodowa 6, 16-200 Dąbrowa Białostocka
tel. 85 71 22 195

Srebrny partner

HANROL Katarzyna Obrzud

Zapole 79, 98-275 Brzeźnio
tel. (43) 820-36-51

Srebrny partner

Hurt-Detal "Rolmix" Jan Sroka

Wojska Polskiego 16, 64-850 Ujście
tel.

Srebrny partner

KUNERT Spółka Jawna

Poladowo 70, 64-030 Śmigiel
tel. 65518 03 84

Srebrny partner

MULTIAGRO Katarzyna Żałobińska

Księżyno ul. Zajęcza 2, 16-001 Kleosin
tel. 85 744 32 26

Srebrny partner

NAP-RAF Rafał Marek Mroziński Sprzedaż Części i Naprawa Ciągników Rolniczych

Szkolna 18A, 06-460 Grudusk
tel. 500859355

Srebrny partner

P. H. U. "PODLASIE" sp. j. Karczewski, Melon, Stąpór, Stąpór

Zakładowa 6, 25-672 Kielce
tel. 41 366 41 84

Srebrny partner

P. H. U. "PODLASIE" sp. j. Karczewski, Melon, Stąpór, Stąpór

Bęczarka 189, 32-444 Głogoczów
tel. 41 366 41 84

Srebrny partner

P.H.U. "AGRO-KOMPLEKS" s.c. M. Kiedrowski & L. Bara

Zielona 29, 83-200 Starogard Gdański
tel. 585622329

Srebrny partner

P.H.U. "BO TAR" Bożena Taramas

Piłsudskiego 9, 24-350 Chodel
tel. 500153691

Srebrny partner

P.H.U. "POL-AGRO" Marcin Półrolniczak

Golina ul. Tysiąclecia 4, 63-200 Jarocin
tel. 62 740 40 71

Srebrny partner

P.H.U. "WITEX" Witold Barszcz

Mickiewicza 46, 21-110 Ostrów Lubelski
tel. 81 85 20 372

Srebrny partner

P.H.U. ROL-CHEM Magdalena Baranowska Popek

Plac Daszyńskiego 1, 88-320 Strzelno
tel. 52 318 39 18

Srebrny partner

P.P.H.U. " ROLBUD " Zygmunt Pluto Prądziński

SĄPÓLNO 49, 77-320 PRZECHLEWO
tel. 59 833 85 25

Srebrny partner

P.P.H.U. " ROLBUD " Zygmunt Pluto Prądziński

Jana Sobieskiego 7, 89-632 Brusy
tel. 59 833 85 25

Srebrny partner

P.P.H.U. "FARMASZ"

Stare Koluszki 28, 95-060 Brzeziny
tel. 468743706

Srebrny partner

P.P.U.H. " Ad - Al " Małgorzata Aleksińska

Słowackiego 1, 87-890 Lubraniec
tel. 542862080

Srebrny partner

P.P.U.H. " AGROMAX " Perkowski Andrzej

Konińska 4A, 62-560 Skulsk
tel. 63 268 22 45

Srebrny partner

P.P.U.H. "WIMAR" s.c. Bolesław Górzan, Robert Górzan

Głowackiego 51, 39-200 Dębica
tel. 14 67 60 560

Srebrny partner

P.W. "JAMAR" M.M.J. Rabiega Sp.j.

Kamińskiego 9, 63-900 Rawicz
tel. 65-546-27-71

Srebrny partner

P.W. "JAMAR" M.M.J. Rabiega Sp.j.

Rydzyńska 9, 64-125 Poniec
tel. 65-573-14-58

Srebrny partner

P.W. "JAMAR" M.M.J. Rabiega Sp.j.

Wolińska 17, 64-100 Leszno
tel. 65-520-84-10

Srebrny partner

P.W. "JAMAR" M.M.J. Rabiega Sp.j.

Koźmińska 124 A, 63-700 Krotoszyn
tel. 62-722-69-56

Srebrny partner

P.W. "JAMAR" M.M.J. Rabiega Sp.j.

Ignacego Buszy 26, 63-910 Miejska Górka
tel. 65 547 41 37

Srebrny partner

PHU AGRO-CZĘŚCI GÓRECKI KRZYSZTOF

Kocierzew Połódniowy 79A, 09-530 Kocierzew
tel. 242779281

Srebrny partner

Piotr, Andrzej Michalak "Alfa Agri Michalak"

Toruńska 4, 12-100 Szczytno
tel. 89 624-66-28

Srebrny partner

POM Reńska Wieś Spółka z o.o.

Fabryczna 1, 47-208 Reńska Wieś
tel. 77 482 01 43

Srebrny partner

PRZEDSIĘBIORSTWO "AGROMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szczecińska 3, 78-300 Świdwin
tel. 503155291

Srebrny partner

PRZEDSIĘBIORSTWO "AGROMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pilska 5, 78-400 Szczecinek
tel. 914600002

Srebrny partner

PRZEDSIĘBIORSTWO "AGROMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niepodległości 27, 64-965 Okonek
tel. 503155325

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Handlowe "AGRO" oddział Działdowo, Hanna Wojenkowska

Męczenników 27A, 13-200 Działdowo
tel. 23 697 36 92

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Handlowe "PROMAX" Andrzej Podgórski

Poznańska 1A, 62-066 Granowo
tel. 61 447 24 70

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne "ROL-GÓR" Górzyński Stanisław

Dobrzyńska 60B, 09-400 Płock
tel. 242683666

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "AGROKOMPLEKS" Wiatrowski Henryk

15, 27-545 Włostów
tel. 15 869 11 60

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ELMASZ" Krzysiak Bogdan

Abramowicka 37B, 20-442 Lublin
tel. 81 748 71 85

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "KOMAX" Elżbieta i Roman Kowalczyk

Średnia 22, 21-010 Łęczna
tel. 817521767

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "PART" Julian Rzewuski

Pocztowa 7, 59-150 Grębocice
tel. 76 83 58 492

Srebrny partner

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ SIERADZ SP.Z.O.O.

Sieradzka 19, 98-270 Złoczew
tel. 43 826 63 33

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "AGROHANDLER " Ł. Woźniak

Witosa 3, 87-140 Chełmża
tel. 542875068

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "BOOMET" Bogdan Godos

Wysoka 5, 95-015 GŁOWNO
tel. 42 719 23 03

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Pośrednictwa "ROL-AGRO" Zbigniew Czaśnik

3-go Maja 37, 95-083 Lutomiersk
tel. 43 677 50 12

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "AGROMAR" Ryszard Zieliński

Kopernika 15, 26-230 Radoszyce
tel. 41 373 51 83

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "AL-ROL" Hanna Alm

Grochowska 32, 82-300 Elbląg
tel. 55 236-30-74

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "AL-ROL" Hanna Alm oddział Władysławowo 3 d

Grochowska 32, 82-300 Elbląg
tel. 552363074

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "AGRO-MET" s.c. Rogala Anna, Rogala Tomasz

Wałowa 7, 56-400 Oleśnica
tel. 71 314 75 32

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "AGROMAR" Małgorzata Wojtysiak

Jastrzębniki 73A, 62-812 Jastrzębniki
tel.

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "AGROTECH" Spółka Cywilna Tomasz Zdręka & Teresa Główczewska

Ściegiennego 2, 89-310 Łobżenica
tel. 608712951

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "AGROTEX" Dorota Zych

ul. Dywizjonu 303 , 42-100 Kłobuck
tel. 34 317-15-77

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MATEO"s.c.

Daszyńskiego 5, 05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. 257588964

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IN AGRA spółka z o.o.

Gościeradów 55, 23-275 Gościeradów
tel. 15 838 10 10

Srebrny partner

Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowe "Agro-Mak" Jerzy Makowski

Starogardzka 22, 78-500 Drawsko Pomorskie
tel. 94 343 47 80

Srebrny partner

PZ-AUTO-BIAŁACH S.C. Piotr Białach i Żaneta Białach

Złocieniecka 7, 78-550 Czaplinek
tel. 943755477

Srebrny partner

ROLMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Woli Wiśniowej

Wola Wiśniowa 98 B, 29-100 Włoszczowa
tel. 41 394 25 43

Srebrny partner

Rolnicze Części Zamienne Jacek Kaczmarek

Ligota 24, 98-260 Ligota
tel. 602613201

Srebrny partner

ROLTOMA Tomasz Stypułkowski

ul. Stypułki-Święchy 19, 18-204 Kobylin-Borzymy
tel. 604734339

Srebrny partner

Sklep Artykuły Przemysłowe Urszula Ziółkowska

Nadrzeczna 1C, 09-140 Raciąż
tel. 236791282

Srebrny partner

Sklep Artykuły Przemysłowe Urszula Ziółkowska

Ciechanowska 12, 06-450 Glinojeck
tel. 236791282

Srebrny partner

Sklep Artykuły Przemysłowo-Metalowe i Komis Rolniczy Krystyna Chmielewska

Milicka 9, 55-100 Trzebnica
tel. 71 312 02 69

Srebrny partner

Sklep części zamiennych Anastazja Gęstwicka

Plac 700-lecia 9, 14-260 Lubawa
tel.

Srebrny partner

Sklep Części Zamiennych Do Ciągników I Maszyn Rolniczych s.c. T. Buczko, M. Miśkiewicz

Targowa 1E, 55-300 Środa Śląska
tel. 71 317 30 12

Srebrny partner

Sklep Części Zamiennych do Maszyn i Ciągników Rolniczych Jerzy Wojciechowski

Targowa 12, 87-510 Skrwilno
tel. 542700140

Srebrny partner

Sklep Firmowy "AGROMAZUR" s.c. Bazyli Typyło & Jan Skutyński

Marii Konopnickiej 69, 19-520 Banie Mazurskie
tel. 87 615 72 76

Srebrny partner

Sklep Metalowo-Hydrauliczny Michał Halman

Wejherowska 54, 84-217 Szemud
tel. 696 430 176

Srebrny partner

Sklep Motoryzacyjno-Rolniczy Jolanta Tałach

Rzeźnicza 8, 32-410 Dobczyce
tel. 12 271 14 16

Srebrny partner

Sklep Rolniczy "PATRYK"

Oliwska 76, 84-208 Kielno
tel. 509771865

Srebrny partner

Sklep Rolniczy TREDER Anna Treder

Hieronima Derdowskiego 9, 77-100 Bytów
tel. 59 822 33 90

Srebrny partner

Sklep Spożywczo-Przemysłowy "MINI-MARKET" Mariola Brzozowska

Wisztyniecka 23A, 16-407 Wiżajny
tel. 606134515

Srebrny partner

Sklep Wielobranżowy "FARMER" Sławomir Jan Niebrzydowski

M. C. Skłodowskiej 2, 18-420 Jedwabne
tel. 86 217 26 11

Srebrny partner

Sklep Wielobranżowy Artykuły Przemysłowe i Do Produkcji Rolnej Ewa Grabowska

Rynek 21, 23-250 Urzędów
tel. 81 822 52 55

Srebrny partner

Sklep Wielobranżowy Tadeusz Dobosz

Lubiejewska 116, 07-300 Ostrów Mazowiecka
tel.

Srebrny partner

Skład Budowlany "PLEBANKA" Olszak Jakub

Śmiłowo 50 , 89-410 Więcbork
tel. 695935887

Srebrny partner

Składnica Części i Maszyn s.c. Kazimierz Kozłowski, Florian Makarewicz

Tytoniowa 7, 16-300 Augustów
tel. 876432876

Srebrny partner

Składnica Maszyn Rolniczych "ROLMASZ" Marek Gołębiewicz

Okrzei 9, 68-200 Żary
tel. 794-347-565

Srebrny partner

SKŁADROL Adam Jurek

Droga Graniczna 35, 86-300 Grudziądz
tel. 564620210

Srebrny partner

STOMIL - SANOK Dystrybucja Spółka z o.o.

Mławska 1, 06-400 Ciechanów
tel.

Srebrny partner

STOMIL - SANOK Dystrybucja Spółka z o.o.

Zamkowy Folwark 11, 63-700 Krotoszyn
tel.

Srebrny partner

Trakor 2 Beata Lenża

Powstańców 4B, 44-153 Sośnicowice
tel. 32 238 73 79

Srebrny partner

Transport Usługi Naprawa Sprzedaż Części dla Rolnictwa Anna Runka

Buszkowo 10, 86-010 Buszkowo
tel. 52-382-33-19

Srebrny partner

Z.W. "AGRO-TYSK" E. Tyśkiewicz

KRAKOWSKA 7, 26-700 ZWOLEŃ
tel. 509 380 945

Srebrny partner

Zakład Handlowy Marianna Trojanowska

Sierpecka 10, 87-605 Tłuchowo
tel. 54 287 66 45

Srebrny partner

Zakład Mechaniki Pojazdowej Sprzedaż Artykułów Przemysłowych Piotr Ciemiński

Kosobudy ul.Czerska 5, 89-632 Brusy
tel. 52 398 31 00

Srebrny partner

Zakład Mechanizmów Napędowych s.c. Gabriela Szydłowska , Roman Tański

Katowicka 1, 78-300 Świdwin
tel. 94 365 20 91

Srebrny partner

Zakład Obsługi Rolnictwa "AGORA", T. Więcaszek, J. Parteka

Radomska 1, 26-680 Wierzbica
tel.

Srebrny partner

Zakład Usługowo-Handlowy Sławomir Szcześniak

Wyszogrodzka 22, 09-100 Płońsk
tel. 23 662 29 65

Srebrny partner

Zakład Usługowo-Handlowy Stanisław Kępka

Sosnowa 2, 05-640 Mogielnica
tel. 48 663 53 03

Srebrny partner

Zakład Zaopatrzenia Rolniczego Sławomir i Ryszard Kurkowscy Spółka Jawna

Rolna 1, 83-200 Starogard Gdański
tel. 58 562 87 07

Srebrny partner

Zalewski Janusz PHU AGRO-CAMI

11-go Listopada 9, 18-312 Rutki-Kossaki
tel. 86 270 12 37

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "INTER-TECH" Piotr Jankowski

Al.Wojska Polskiego 100, 18-300 Zambrów
tel. 86 225 22 40

Brązowy partner

" AGRO-TECH " Warowny Jacek

Polna 66, 21-200 Parczew
tel.

Brązowy partner

"AGRO-AR" s.c. A. Rokosz , M. Prochera

Opolska 69, 47-300 Krapkowice
tel. 605 889 484

Brązowy partner

"AGRO-AR" s.c. Andrzej Rokosz, Maria Prochera

Opolska 69, 47-300 Krapkowice
tel. 77 466 45 27

NIP: 756-00-11-244

e-mail: agro_ar@wp.pl

Brązowy partner

"AGRO-BIZ" SKLEP CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO MASZYN ROLNICZYCH URSZULA OSIAK

Lwowska 83, 22-600 Tomaszów Lubelski
tel. 666 380 445

Brązowy partner

"AGRO-CENTER" s.c. P.Górowski - D. Wlaźlak

Podwalna 8, 58-200 Dzierżoniów
tel. 8313446

Brązowy partner

"Agro-Centro" Arkadiusz Zakrzewski

Boczna 9, 82-200 Malbork
tel. 797-477-867

Brązowy partner

"AGRO-CZĘŚCI" Robert Kotowski

Krosino 33, 78-300 Krosino
tel. 667044700

Brązowy partner

"AGRO-MARCO" Janikowski Marek

Prężyńska 17, 48-200 Prudnik
tel. 77 436 34 72

Brązowy partner

"AGRO-MIX" Andrzej Olszewski

BROWARNA 1, 16-420 Raczki
tel.

Brązowy partner

"AGRO-STANEK" Aleksander Stanek

Posądza 125, 32-104 Koniusza
tel. 12 386-96-37

Brązowy partner

"AGRO-ZAOPATRZENIE" Jan Jakubowski

Mickiewicza 21B, 83-240 Lubichowo
tel. 58 588 55 10

Brązowy partner

"AGRO" Brajer Joachim

Piotra Skargi 17A, 48-250 Głogówek
tel. 609067715

Brązowy partner

"AGROBARD" Spółka Jawna

Oblas 25B, 26-650 Przytyk
tel. 48 618 09 17

Brązowy partner

"AGROHANDEL" Sklep z Częściami Rolniczymi i Artykułami Przemysłowymi Wiktor Dawidzik

Adama Mickiewicza 8, 56-500 Syców
tel. 62 785 36 40

Brązowy partner

"AGROLTECH" Kuźma , Ogórkiewicz Spółka Jawna

Wyrzeka ul.Murecka 1, 63-100 Śrem
tel. 600100408

Brązowy partner

"AGROMAR" Artykuły Rolno-Przemysłowe A. Markiewicz

Płocka 33, 09-533 Słubice
tel. 24 277 84 92

Brązowy partner

"AGROMAR" MARIUSZ WOŹNIAK

WIEJSKA 134, 26-400 PRZYSUCHA
tel. 48 675 34 99

Brązowy partner

"AGROMART" Marta Czerkawska

Fabryczna 2, 26-200 Końskie
tel. 506710045

Brązowy partner

"AGROMAS" Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym

Dionizego Czachowskiego 7, 27-350 Sienno
tel.

Brązowy partner

"AGROMAT" Bogdan Matuszewski

Warszawska 7, 18-200 Wysokie Mazowieckie
tel. 606110368

Brązowy partner

"Agromax" Części do Ciągników i Maszyn Rolniczych Markiewicz Renata

Kąty 47A, 96-500 Sochaczew
tel. 46 861-92-71

Brązowy partner

"AGROMET" Danuta Siwik

Sikorskiego 20, 12-230 Biała Piska
tel. 87 425 94 51

Brązowy partner

"AGROMET" s.c. Sklep Części do Maszyn Rolniczych i Artykuły Przemysłowe S.Kościuk , K.Kościuk

Białostocka 1, 19-100 Mońki
tel.

Brązowy partner

"AGROSZ" Spółka cywilna

Zambrowska 8A, 18-200 Wysokie Mazowieckie
tel. 86 275 22 86

Brązowy partner

"AGROWIT" Stanisław Witkowicz

Spichrzowa 1, 77-400 Złotów
tel. 67 263 27 34

Brązowy partner

"CAR-MET" Firma Handlowo-Usługowa Monika Tatarek

Kwiatowa 15, 06-420 Gołymin-Ośrodek
tel. 23 671 60 47

Brązowy partner

"EDMASZ" Edward Nowacki Sp.J.

Grodzielska 24, 16-140 Korycin
tel. 506314319

Brązowy partner

"EDMASZ" Edward Nowacki Sp.J.

Targowa 9, 18-300 Zambrów
tel. 506314319

Brązowy partner

"ELJOR" SP.JAWNA ALEKSANDER JAWORSKI, ELŻBIETA JAWORSKA, WIKTOR JAWORSKI

Szkolna 25, 86-160 Warlubie
tel. 697374808

Brązowy partner

"ELJOR" SP.JAWNA ALEKSANDER JAWORSKI, ELŻBIETA JAWORSKA, WIKTOR JAWORSKI

Radomin 7, 87-404 Radomin
tel.

Brązowy partner

"EURO-TRANS" Stanisław Misiura

Jagiełły 32, 14-500 Braniewo
tel. 55 243 92 02

Brązowy partner

"HAPROL" s.c. Łukasz i Aneta Rozwadowscy

ul. Białostocka 36, 18-300 Zambrów
tel. 698 827 970

Brązowy partner

"JASKOT" Spółka Jawna T.Jaskot , G.Jaskot

Siekierczyn 267, 59-818 Siekierczyn
tel. 75 724 44 03

Brązowy partner

"KOJPASZ" Sp.j. Kossowski, Jakubiuk

Piwonia 77, 21-200 Parczew
tel.

Brązowy partner

"OPTIFLEX" Beata Kudas

Słowackiego 64, 32-400 Myślenice
tel. 12-272-00-16

Brązowy partner

"Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe" Józef Gąsiorek

Wąska 86B, 34-322 Gilowice
tel.

Brązowy partner

"ROL-BRAT" S. i W. Załęscy sp. jawna

Żabin Karniewski 39, 06-425 Karniewo
tel. 29 6917030

Brązowy partner

"ROL-BUD" Grażyna Jabłońska

Suwalska 4, 16-411 Szypliszki
tel. 87 568 10 24

Brązowy partner

"ROLNIK" Handel Hurtowy i Detaliczny Artykułami Rolniczymi i Przemysłowymi Stanisław Olech

Sienkiewicza 3, 39-100 Ropczyce
tel. 17 22 18 196

Brązowy partner

"ROLNIK"Części do Maszyn i Ciągników Rolniczych Józef Krukar

Bieleckiego 6, 38-480 Rymanów
tel. 13 435 52 04

Brązowy partner

"Składnica" s.c. J. Adamczyk, P. Kaczocha

Nadtorowa 12, 72-200 Nowogard
tel. 91 392-24-21

Brązowy partner

"SPJ" A.Szeszko, G.Pełszyński, B.Jabłoński Spółka Jawna

Kościelna 10, 19-100 Mońki
tel. 85 716 32 97

Brązowy partner

"ŚWIAT ROLNIKA" Adam Sidor

gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 43, 16-100 Sokółka
tel.

Brązowy partner

"TRANS GUM" Jerzy Walczak

Czerwona 52a, 33-101 Tarnów
tel. 14 633 27 51

Brązowy partner

"TRAWIS" Łukasz Wiśniewski, Marcin Wiśniewski Spółka Jawna

Śnieżkowice 31C, 27-425 Śnieżkowice
tel. 41 264 64 43

Brązowy partner

"Zakład Kowalsko-Ślusarski i Handel Art.Przemysłowymi i Chemicznymi-Środki Ochrony Roślin"Stanisław

Mikołaja Reja 13A, 28-362 Nagłowice
tel. 504444366

Brązowy partner

"ZŁOM-BIŁGORAJ"S.C. Gleń Maria,Gleń Wojciech,Gleń-Żmudzka Sylwia,Gleń-Maciocha Ewa Punkt Sprzedaży u

Motorowa 16, 23-400 Biłgoraj
tel. 846860184

Brązowy partner

AGART Spółka Cywilna

Władysława Stanisława Reymonta 33, 07-230 Zabrodzie
tel. 29 757 12 66

Brązowy partner

AGENCJA HANDLOWA Witold Jakubczyk

Fabryczna 10A, 24-300 Opole Lubelskie
tel. 81 827 27 69

Brązowy partner

Agencja Handlowa "ABC-AGROMETAL" Mirosław Mikołajczyk

Osiedlowa 4, 19-314 Kalinowo
tel. 87 629 84 11

Brązowy partner

AGRISTAR Dawid Wasilewski

Łasin Szczepanki 78, 86-320 Łasin Szczepanki
tel. 667 585 057

Brązowy partner

AGRO - MET Jan Bielak

Pl.Powstańców 11, 62-270 Kłecko
tel. 61 427 07 76

Brązowy partner

AGRO - MOTO Grzegorz Domoń

Żółkiew-Kolonia 68, 22-335 Żółkiewka-Osada
tel. 668214550

Brązowy partner

AGRO KASZUB Dawid Nowak

Kościerska 6, 83-300 Kartuzy
tel. 508325635

Brązowy partner

AGRO-CZĘŚCI Kazimierz Wróblewski

Kolejowa 1, 12-100 Szczytno
tel. 89 624 81 34

Brązowy partner

AGRO-FACH Adam Jałbrzykowski

Magazynowa 12, 18-300 Zambrów
tel. 506 779 654

Brązowy partner

AGRO-ŁUC Robert Łuc

Warszawska (PKP) 20, 59-800 Lubań
tel. 603864715

Brązowy partner

AGRO-MAG Jan Sienkiewicz

Armii Czerwonej 23, 11-220 Górowo Iławeckie
tel. 89 761 04 38

Brązowy partner

AGRO-PROSPERA

Jędrzychowice 110, 59-900 Zgorzelec
tel. 7577 82 221

Brązowy partner

AGRO-TECHNIK Józef Milewski

Wodna 3, 11-100 Lidzbark Warmiński
tel. 89 767 20 89

Brązowy partner

AGRO-TECHNIK Józef Milewski

KOŚCIUSZKI 12, 11-220 GÓROWO IŁAWIECKIE
tel.

Brązowy partner

AGROLIDER s.c. Chartuniewicz Stanisław , Narwojsz Przemysław

Suwalska 25, 11-500 Giżycko
tel. 517939084

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

1-go Maja 10, 13-200 Działdowo
tel. 23 697 29 86

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Judyty 49, 82-440 Dzierzgoń
tel. 55 276 83 3

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Ełcka 9A, 19-300 Nowa Wieś Ełcka
tel. 87 619 76 85

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Lipowa 3, 62-130 Gołańcz
tel. 67 261 20 73

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Kolejowa 1A, 14-200 Iława
tel. 89 648 23 15

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 50, 11-430 Korsze
tel. 89 754 00 74

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Bartoszycka 9, 11-100 Lidzbark Warmiński
tel. 89 767 45 33

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Kościuszki 55, 06-500 Mława
tel. 23 654 64 22

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Przemysłowa 8, 14-100 Ostróda
tel. 89 646 47 02

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Skalskiego 1, 83-200 Starogard Gdański
tel. 58 562 35 68

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Śląska 6, 12-100 Szczytno
tel. 89 624 00 34

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Lipowa 3, 82-400 Sztum
tel. 55 246 01 56

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Białostocka 4, 18-200 Wysokie Mazowieckie
tel. 86 275 11 89

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Mszczonowska 136, 96-100 Skierniewice
tel. 46 833 26 62

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Konopnickiej 2, 11-200 Bartoszyce
tel. 89 762 63 12

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Słowackiego 1, 12-230 Biała Piska
tel. 87 423 99 79

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Grunwaldzka 8, 11-300 Biskupiec
tel. 89 715 30 76

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Podgórna 45, 87-300 Brodnica
tel. 56 498 20 42

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Elbląska 38, 14-500 Braniewo
tel. 512821268

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Przemysłowa 23, 86-200 Chełmno
tel. 56 686 30 76

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Stargardzka 1, 73-200 Choszczno
tel. 512823080

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Warszawska 87, 82-300 Elbląg
tel. 55 232 69 47

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Białostocka 33A, 11-500 Giżycko
tel. 87 428 33 84

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Szosa Bydgoska 16, 88-100 Inowrocław
tel. 52 351 05 00

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Rynkowa 4, 11-400 Kętrzyn
tel. 89 751 00 79

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 46, 18-500 Kolno
tel. 86 278 19 54

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Al.Lipowa 1, 87-890 Lubraniec
tel. 54 286 20 68

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Przemysłowa 9, 14-300 Mrąg
tel. 89 757 36 23

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Brzozowa 16, 11-700 Mrągowo
tel. 89 741 22 71

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Łabędzkiego 8, 89-115 Mrocza
tel. 52 385 82 32

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Działdowska 5, 13-100 Nidzica
tel. 89 625 52 0

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Przemysłowa 1, 82-300 Nowy Dwór Gdański
tel. 501871802

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Firmowa 1, 14-400 Pasłęk
tel. 55 248 49 91

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Grunwaldzka 5, 12-200 Pisz
tel. 87 425 09 19

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Leszno 44, 06-300 Przasnysz
tel. 29 752 28 68

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Księcia Bogusława 34, 74-200 Pyrzyce
tel. 91 577 64 66

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Rolnicza 9A, 88-200 Radziejów
tel. 54 285 25 37

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Północna 25, 16-400 Suwałki
tel. 87 567 52 75

Brązowy partner

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.

Objazdowa 3A, 62-300 Września
tel. 506182092

Brązowy partner

AGROMA PODLASIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wasilkowska 16, 16-100 Sokółka
tel. 517939084

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Piłsudskiego 2, 06-300 Przasnysz
tel. 297525042

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Śmiecińska 13, 06-400 Ciechanów
tel. 236729112

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Reymonta 29, 09-200 Sierpc
tel. 242756719

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Rep.Pińczowskiej 6, 28-400 Pińczów
tel. 413572955

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Racławicka 41B, 32-200 Miechów
tel. 413832792

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Solnica 45, 82-100 Nowy Dwór Gdański
tel. 552461068

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Płocka 10A, 87-610 Dobrzyń n/Wisłą
tel. 544447174

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Ozorkowska 8, 95-010 Stryków
tel. 427198006

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Zakopiańska 3, 95-015 Głowno
tel. 427192224

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Wyszyńskiego 23, 95-035 Ozorków
tel. 427181426

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Łowicka 170, 96-100 Skierniewice
tel. 468955331

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Wolborska 14, 97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 446464589

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Reymonta 11A, 99-150 Grabów
tel. 632734420

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Pl.Wolności 4, 99-320 Żychlin
tel. 242851462

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Toruńska 7, 99-340 Krośniewice
tel. 242523019

Brązowy partner

AGROMA POLSAD Sp.z o.o.

Poznańska 122, 99-400 Łowicz
tel. 468379333

Brązowy partner

AGROMAT s.c. M.Rynkowski, K.Tumowski

Orzeszkowej 1/3, 11-430 Korsze
tel. 515 286 486

Brązowy partner

AGROPILOT Grzegorz Chojnacki

Jagiełły 17, 77-430 Krajenka
tel. 67) 263 85 57

Brązowy partner

AGROTECH Robert Szczerbowski, Ryszard Dybionka Spółka Cywilna

Okrężna 11, 62-060 Stęszew
tel. 608-359-028

adres e-mail: agrotech-eu@o2.pl

Brązowy partner

AGROTOP Spółka Cywilna Arkadiusz Sobczuk,Sylwester Jędruszczak

Wiejska 12, 22-400 Zamość
tel. 501 287 702

Brązowy partner

AGROTUR Jacek Zborzyński

Kwiatowa 47, 24-300 Opole Lubelskie
tel. 81 827 49 15

Brązowy partner

AL-MAR Alicja Marciniec

Lubińska 1, 59-225 Chojnów
tel. 515400844

Brązowy partner

ALEX Beata Śledziewska

Kopernika 8/43, 06-200 Maków Mazowiecki
tel. 29 766 91 05

Brązowy partner

AND-MIR Andrzej Galwas

Strażacka 4, 62-590 Golina
tel. 63 241 80 46

Brązowy partner

Artykuły Przemysłowe Elżbieta Jakubczyk

Łaziska 64A, 24-335 Łaziska
tel. 8289060

Brązowy partner

Artykuły Rolne Krzysztof Błaut

Radków 58, 29-135 Radków
tel. 34 354 11 35

Brązowy partner

ATA-TECHNIK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

os. Cechowe 31, 64-840 Budzyń
tel. 882-138-623

Brązowy partner

AUTO CZĘŚCI "AUTO-MIX" Aneta Bodzenta

Łapanów 77, 32-740 Łapanów
tel. 787-180-663

Brązowy partner

AUTO SERWIS s.c. Wiesław Hanulak, Maciej Hanulak

Poznańska 17, 56-200 Góra
tel. 65 543 23 63

Brązowy partner

Beata Bogusława Czerwonka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "NATALIA"

Bałtowska 12A, 27-350 Sienno
tel. 48 37-87-717

Brązowy partner

CANABIS s.c. Janusz Rajek i Tadeusz Rajek

Brzeźno ul.Krótka 4, 64-700 Czarnków
tel. 67 253 05 46

Brązowy partner

Centrum Handlowo-Usługowe "DOJLIDY" Spółdzielnia Pracy

Dojlidy Fabryczne 1, 15-555 Białystok
tel. 85 740 77 01

Brązowy partner

CLASTECH Krzysztof Jaranowski

Radzyńska 48, 86-320 Łasin
tel. 500 572 199

Brązowy partner

CRIPNOVIA PLUS J.i P.Kupiec s.c.

Krypno Wielkie 4, 19-111 Krypno
tel. 85 674 95 70

Brązowy partner

Dobrzyńscy s.c. Adam Dobrzyński, Ewa Dobrzyńska

Norwida 2, 16-100 Sokółka
tel. 506046937

Brązowy partner

E-MAX S.C. Sławomir Krystosiak, Krzysztof Maliszewski

Tartaczna 4, 08-300 Sokołów Podlaski
tel.

Brązowy partner

EMIROL Emilia Szypulska

Kazimierza Pużaka 8, 31-316 Kraków
tel. 514 333 504

Brązowy partner

F.H.BELSKI s.c.

Łaganów 74, 32-100 Proszowice
tel. 12 386 24 34

Brązowy partner

F.H.U MAROL Małgorzata Środa

Partyzantów 20, 28-300 Jędrzejów
tel. 41 38 616 36

Brązowy partner

F.H.U. "MEROL" Sprzedaż Olejów i Części Zamiennych Beata Pietruszewska

Mazowsze 30, 87-640 Mazowsze
tel. 54 289 57 89

Brązowy partner

F.H.U. "ABM" Adam Baran

Św. Jakuba 49, 32-109 Pałecznica
tel. 413848690

Brązowy partner

F.H.U. "MEROL" Sprzedaż Olejów i Części Zamiennych Beata Pietruszewska

Głogowo 1, 87-123 Dobrzejewice
tel. 56 678 63 60

Brązowy partner

F.H.U. "ROLMAX" Walczyk Zdzisław

Słowackiego 29A, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. 698388014

Brązowy partner

F.H.U. "ROLNIK" Lucjan Marciszonek

Krótka 5, 17-300 Siemiatycze
tel. 85 65 64 044

Brązowy partner

F.H.U. "STEKRO" Stefan Król

Brzezna 466, 33-386 Podegrodzie
tel. 509877716

Brązowy partner

F.H.U. IMPULS Ewa Żłobicka

Chojeńska 42, 74-400 Dębno
tel. 95 760 32 78

Brązowy partner

F.H.W. HURT-DETAL "ASTRA" Bożena Fleszar-Krok

Pruchnicka (baza GS) 5, 37-500 Jarosław
tel. 16 621 49 75

Brązowy partner

Farm-Land Justyna Paszkowska

Boryty 4, 11-210 Sępopol
tel. 533021720

Brązowy partner

FARM-ROL Łukasz Bedra

Mostowska 14, 06-550 Szreńsk
tel.

Brązowy partner

Firma "AGROMET"

Traugutta 20, 88-220 Osięciny
tel. 542650646

Brązowy partner

Firma "DZIGA" Stefan Bryja

Nowotarska 143, 34-431 Waksmund
tel. 18 26-531-67

Brązowy partner

Firma "KAWIROL" Katarzyna Witowska-Kruczek

Powstańców Wlkp. 5, 64-111 Lipno
tel. 655340169

Brązowy partner

Firma "PIOTRUŚ" Bogucki Piotr

Dąbrowskiego nr działki247(po byłej zlewni) 247, 09-470 Bodzanów
tel. 508278453

Brązowy partner

Firma Budowlana DEMBUD Jacenty Dębosz

Kamieniec 1, 32-840 Zakliczyn
tel. 609 48 74 90

Brązowy partner

Firma Handlowa "LANGORD" Langowski Ryszard

Al. Józefa Piłsudskiego 14C, 06-500 Mława
tel. 23 655 10 96

Brązowy partner

FIRMA HANDLOWA "ROLMASZ" s.c. Roman Duda, Bogdan Bikowski

Kolejowa 3, 18-500 Kolno
tel. 86 278 11 44

Brązowy partner

Firma Handlowa "ROLTECH" Paweł Juruś, Spółka Jawna

Mielczarskiego 38A, 38-400 Krosno
tel.

Brązowy partner

Firma Handlowa TRAKTORS Paweł Węgrzyn

Górki 108A, 39-306 Górki
tel. 798778758

Brązowy partner

Firma Handlowa WALDI Waldemar Czeliński

Wyrzyska 29A, 89-110 Sadki
tel.

Brązowy partner

Firma Handlowo Usługowa AGRO-KASIAK Renata Kasiak

Przemysłowa 8, 28-500 Kazimierza Wielka
tel.

Brązowy partner

Firma Handlowo Usługowa RAFAS Rafał Skurczyński

Jastrzębiec 23, 06-415 Czernice Borowe
tel. 508 249 434

Brązowy partner

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ROL-MIX S.C. MIKULICZ BERNADETA, MIKULICZ ZBIGNIEW

ŻWIRKI 1, 87-330 Jabłonowo Pomorskie
tel. 56 697 91 41

Brązowy partner

Firma Handlowo-Usługowa "AGRO-ART" Mirosław Stopka

3-go Maja 49, 34-220 Maków Podhalański
tel. 33 877 12 20

Brązowy partner

Firma Handlowo-Usługowa "AGRO-BIS" Ryszard Rygielski

Kwidzyńska 10, 82-550 Prabuty
tel. 55 278 20 55

Brązowy partner

Firma Handlowo-Usługowa "AGRO-TECH" Edward Pypka

Wojska Polskiego 2, 09-200 Sierpc
tel. 793 903 070

Brązowy partner

Firma Handlowo-Usługowa "AGROL" s.c. Ryszard Tkacz, Małgorzata Tkacz

29 Listopada 84, 38-700 Ustrzyki Dolne
tel. 013 461 22 49

Brązowy partner

Firma Handlowo-Usługowa "PALENIK II" Export Import Jolanta Palenik

Sobieskiego 25, 34-480 Jabłonka
tel. 18 265 58 88

Brązowy partner

Firma Handlowo-Usługowa "ROLNIK" Paweł Karp

Kościuszki 3, 16-310 Sztabin
tel. 509 285 611

Brązowy partner

Firma Handlowo-Usługowa "WINIARSKI" Eksport-Import Karolina Winiarska-Kopiec

Głubczycka 15, 47-400 Racibórz
tel.

Brązowy partner

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA EDMUND ROSZAK

OSTROWIECZNO 25, 63-140 Dolsk
tel. 61 282 55 18

Brązowy partner

Firma Handlowo-Usługowa Marcin Malina

Budzów 399, 34211 Budzów
tel. 33 874 05 91

Brązowy partner

Firma Handlowo-Usługowa Maria Chorobik

, 39-204 Góra Motyczna 121
tel. 148634576

Brązowy partner

Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna "ROLKAP" Andrzej Kapera

Lwowska 62, 22-400 Zamość
tel. 84 627 15 96

Brązowy partner

Firma Usługowa Handlowa "AGROMAR" Ryszard Maciejczak

Bema 30B, 73-150 Łobez
tel. 91 397 33 52

Brązowy partner

Firma Usługowo-Handlowa "MAJA" Jacek Knitter

Łąkowa 1 , 83-420 Liniewo
tel. 58 686 65 20

Brązowy partner

Firma Usługowo-Handlowa "MAJA" Jacek Knitter

Sportowa 1, 84-223 Linia
tel. 58 686 65 20

Brązowy partner

Firma Usługowo-Handlowa "Tadex" Export-Import Tadeusz Kuczkowicz

Krakowska 86, 34-480 Jabłonka
tel.

Brązowy partner

GAKO-Sklep Motoryzacyjny Konrad Gądek

391, 39-410 Grębów
tel. 606 435 962

Brązowy partner

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska

Traugutta 20, 13-100 Nidzica
tel. 89 625 27 11

Brązowy partner

Gospodarstwo Produkcji Rolnej "Centrala Nasienna" Sp. z o.o.

Kolejowa 21, 13-100 Nidzica
tel. 89 625 24 58

Brązowy partner

Handel Art. do Prod. Rolnej i Gosp. Dom. Rzewnicki Jan

Chrzczony 46, 06-225 Rzewnie
tel. 608 675 009

Brązowy partner

Handel Artykułami Rolniczo-Przemysłowymi Franciszek Nakoneczny

Podwale 49, 56-200 Góra
tel. 65 543 21 57

Brązowy partner

HANDLOWA SPÓŁDZIELNIA PRACY Składnica Maszyn Rolniczych

Kościuszki 50, 34-600 Limanowa
tel. 018 33 71 607

Brązowy partner

HURT-DETAL Części Zamienne do Ciągników i Maszyn RolniczychAgata Stepnowska

Rybacka 1, 07-400 Ostrołęka
tel. 29 76 44 352

Brązowy partner

Hurtownia "ROLNIK" Sp. Jawna Pulikowski Leszek, Pulikowski Ryszard

Towarowa 2, 88-320 Strzelno
tel. 52 318 96 72

Brązowy partner

Hurtownia Artykułów Przemysłowych Marian Kracik

Spytkowice 54, 34-745 Spytkowice
tel. 18 268 89 10

Brązowy partner

INTERAGRO Dariusz Danesh

Zalesiany 60, 18-106 Turośń Kościelna
tel. 85 747 46 44

Brązowy partner

Jan Gos Artykuły Przemysłowe Hurt-Detal "JANUSZEK"

Kolejowa 1A, 12-100 Szczytno
tel. 89 624 21 23

Brązowy partner

Janus Auto Centrum

Sudół 101A, 28-300 Jędrzejów
tel. 41 38-655-07

Brązowy partner

Jerzy Wronowski SKLEP METALOWY

1-go Maja 35/1, 16-424 Filipów Pierwszy
tel. 87 569 61 94

Brązowy partner

Kazimierz Siewior FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

1000-lecia 24, 28-340 Sędziszów
tel. 41 380 60 87

Brązowy partner

LEMAR Mariusz Mirecki

Targowa 3, 09-400 Płock
tel.

Brązowy partner

MAJSTER - BUD Iwona Turel

Browarna, 16-130 Janów
tel. 604 224 973

Brązowy partner

MAL-ROL Grzegorz Malinowski

Kasprowicza 2, 88-170 Pakość
tel. 791 607 999

Brązowy partner

MECHANIKA MASZYN I URZĄDZEŃ ROLNICZYCH Mariusz Gajda

Zabiele 208, 18-500 Kolno
tel. 86 278 44 11

Brązowy partner

MET ROL Adrian Wyrzykowski

Grunwaldzka 10, 11-015 Olsztynek
tel. 89 519-15-92

Brązowy partner

MET-ROL Adrian Wyrzykowski

Grunwaldzka 10, 11-015 Olsztynek
tel. 89 519 15 92

Brązowy partner

MŁYN Dariusz Staniewicz

Młynarska 8, 16-500 Sejny
tel. 604 115 730

Brązowy partner

MOTO-MARB s.c. Handel Częściami Zamiennymi Bożena i Marek Sulewscy

Grunwaldzka 49, 84-230 Rumia
tel. 58 679 46 26

Brązowy partner

MOTO-ROL Mirosław Skalski

Kuziennicza 5, 59-400 Jawor
tel. 76 870 30 63

Brązowy partner

MOTOROL-SŁAWKO Sławomir Janus

Rynek 9, 26-025 Łagów
tel. 885 555 050

Brązowy partner

MP-AUTO Margareta Żurek

Jamielnik 77A, 13-230 Lidzbark
tel.

Brązowy partner

P.H. "AGRO-DUET" Hurt-Detal s.c. Elżbieta Sierota , Longina Rybus

Starzyńskiego (TARGOWISKO) 2/4 B9, 99-400 Łowicz
tel. 46 830 20 26

Brązowy partner

P.H. "RADŁO" Sp.j. I.Kubów , W.Wilczyński

Gazowa 5, 47-200 Kędzierzyn Koźle
tel. 774823091

Brązowy partner

P.H. "ROLMASZ" s.j. E. Hawrot, J. Mierzejewski, K. Stachowiak

Al. Reymonta 26, 62-200 Gniezno
tel. 614252963

Brązowy partner

P.H. "ROLMASZ" s.j. E. Hawrot, J. Mierzejewski, K. Stachowiak

Orchowska 1, 62-240 Trzemeszno
tel.

Brązowy partner

P.H. "ROLMASZ" s.j. E. Hawrot, J. Mierzejewski, K. Stachowiak

Kościuszki 8, 62-400 Słupca
tel.

Brązowy partner

P.H. "ROLMASZ" s.j. E. Hawrot, J. Mierzejewski, K. Stachowiak

Lipowa 3, 62-402 Ostrowite
tel.

Brązowy partner

P.H."AGROMET" s.c.

Olimpijska 8, 66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 957205795

Brązowy partner

P.H.P.U "AGROMAX" Henryk Korczyński, Stanisława Misiurek

Rynek 9A, 99-120 Piątek
tel. 722 14 57

Brązowy partner

P.H.U. "ROLNIK" Spółka cywilna Mieczysław Wierzbicki, Teresa Wierzbicka

Kościuszki 26C, 59-225 Chojnów
tel. 768188592

Brązowy partner

P.H.U. -Tadeusz Rokoszewski

Wschodnia 1, 99-210 Uniejów
tel. 63 288 82 26

Brązowy partner

P.H.U. "AGROMAT" J. Deluga, R. Kuczyński, A. Podbielski

Lubiejewska 100, 07-300 Ostrów Mazowiecka
tel. 296442047

Brązowy partner

P.H.U. "AGROMIX" Zdzisław Dusza

Targowa 12, 99-200 Poddębice
tel. 43 678 87 38

Brązowy partner

P.H.U. "Kółko" s.c. T.Fijałkowska, B.Żułcińska

Klwowska Wola 23, 26-415 Klwowska Wola
tel. 48 671 00 51

Brązowy partner

P.H.U. "MICHAŁ" Michał Wojciechowski

Żabia, 99-423 Bielawy
tel. 792 789 792

Brązowy partner

P.H.U. "ROL-MAX" Michał Ciołek

Rzeźnicka 5, 64-320 BUK
tel. 618949246

Brązowy partner

P.H.U. "WOJMAR" MarekWojciechowski

Popowo Kościelne 30, 62-285 Popowo Kościelne
tel. 614279249

Brązowy partner

P.H.U. PROMETEUSZ II Teresa Chrzan

WOLA DALSZA 357A, 37-100 Łańcut
tel. 172257169

Brązowy partner

P.H.U. Puza Tomasz "AGROMAX"

Wrocławska 37C, 57-100 Strzelin
tel. 515192200

Brązowy partner

P.P.H. "WOTEX" Wojciech Gąska

Lubelska 115, 23-200 Kraśnik
tel. 81 884 32 50

Brązowy partner

P.P.H.i P. "ROLTRAK"

Bukowiec ul. Rokicińska 121, 95-006 Brójce
tel. 42 214 00 92

Brązowy partner

P.P.H.U "KOMA" Agnieszka Kopczewska

Sokołowska 26, 16-080 Tykocin
tel. 503552071

Brązowy partner

P.P.H.U "Tkacz"

Mnin Błagodać 4, 26-234 Słupia
tel. 606-478-677

Brązowy partner

P.P.H.U A.R. CHMIELEWSKI SPÓŁKA JAWNA. A. Chmielewski & R. Chmielewski

Krakowskie Przedmieście 108, 05-640 Mogielnica
tel. 727660777

Brązowy partner

P.P.H.U A.R. CHMIELEWSKI SPÓŁKA JAWNA. A. Chmielewski & R. Chmielewski

Kleczanów 155, 27-641 Obrazów
tel. 15836 60 38

Brązowy partner

P.P.H.U A.R. CHMIELEWSKI SPÓŁKA JAWNA. A. Chmielewski & R. Chmielewski

Przemyska 22, 37-716 Orły
tel.

Brązowy partner

P.P.H.U. "AGROMECH" S.C. Andrzej Stanisławiszyn, Wiesława Stanisławiszyn

Złotowska 29, 77-430 Krajenka
tel.

Brązowy partner

P.P.H.U. "AGROTEX" Sp.Cywilna Grzegorz i Teresa Mordaka

Reymonta 11, 97-320 Wolbórz
tel.

Brązowy partner

P.P.H.U. "FARMASZ"

Marynki 69A, 99-100 Łęczyca
tel.

Brązowy partner

P.P.H.U. "JAN-POL" Jan Oratyński

Inowłódzka 24A, 26-300 Opoczno
tel. 44 755 29 61

Brązowy partner

P.P.H.U. "JĘDRUŚ" Andrzej Mikulski

Warszawska 26, 19-206 Rajgród
tel. 86 273-90-86

Brązowy partner

P.P.H.U. i T."KRÓL- POL" Tadeusz Królik Władysławów 67

Punkt Sprzedaży ul. Długa 77, 08-430 Żelechów
tel. 257541172

Brązowy partner

P.P.H.U. Marian Kisiel

Górno 88, 26-008 Górno
tel. 41 302 32 10

Brązowy partner

P.P.H.U. METALOWIEC s.c. A.M.Głąb

Jęczmienna 11, 88-180 Złotniki Kujawskie
tel. 728-873-883

e-mail: metalowiecsc@wp.pl

Brązowy partner

P.P.H.U. ROL-TECH Marek Wiktorowicz

Grunwaldzka 76, 14-100 Ostróda
tel. 691 481 854

Brązowy partner

P.P.H.U."AGROMAX" Piotr Stokwisz

Spółdzielcza 10, 87-810 Włocławek
tel. 054 412 11 60

Brązowy partner

P.P.U.H. " AGROMIX "

Konińska 34, 62-410 Zagórów
tel.

Brązowy partner

P.P.U.H. " AGROMIX "

Główna 24, 62-580 Grodziec
tel. 63 248 52 70

Brązowy partner

P.U.P.H. "POLMOT"

Warszawska 104, 28-366 Małogoszcz
tel. 41 387 55 00

Brązowy partner

PAW-ROL Paweł Witczak

Szkolna 3, 26-420 Nowe Miasto n. Pilicą
tel. 661 263 014

Brązowy partner

Pawilon Handlowo-Usługowy "BONIX" Ireneusz Bańkowski

Rejonowa 2B, 17-100 Bielsk Podlaski
tel. 85 7301660

Brązowy partner

PHP "AGRO-ROLNIK" Sp.z o.o

Kościelna 10, 18-411 Śniadowo
tel. 86 217-62-23

Brązowy partner

PHP ROLSERWIS SA

SIERPECKA 10, 09-402 Płock
tel. 24 269 71 17

Brązowy partner

PHU "FARMER" Wojciech Mazurkiewicz

Targowa 13, 46-300 Olesno
tel. 34 359 73 10

Brązowy partner

PHU Adam Chwatko

Józefa Ignacego Kraszewskiego 4/10, 15-025 Białystok
tel. 668 818 711

Brązowy partner

PHU AGRO-CZĘŚCI GÓRECKI KRZYSZTOF

Kościuszki 5, 99-412 Kiernozia
tel. 242779281

Brązowy partner

PHU RAF-MOT Rafał Rożyński

Wierzbowo 14, 19-200 Grajewo
tel. 791 217 115

Brązowy partner

POL-MOT AUTO SPÓŁKA AKCYJNA

Zagórsko ul.Salonowa 1, 26-052 Sitkówka-Nowiny
tel.

Brązowy partner

Polskie Śruby Sp. z o.o.

Miechowska 45, 32-250 Charsznica
tel. 41 382 61 07

Brązowy partner

PPUH "AGROMAR"

Parzeń 62, 09-413 Parzeń
tel.

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym "AGROMA" S.A.

Poznańska 20, 74-200 Pyrzyce
tel. 91 57 01 403

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym "AGROMA" S.A.

Kościuszki 11H, 74-500 Chojna
tel. 91 41 41 851

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym "AGROMA" S.A.

Gdyńska 28, 73-110 Stargard Szczeciński
tel. 91 578 05 30

Brązowy partner

PRZEDSIĘBIORSTWO "AGROMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Boh. Warszawy 34, 72-200 Nowogard
tel. 602306901

Brązowy partner

PRZEDSIĘBIORSTWO "AGROMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Północna 10, 73-150 Łobez
tel. 503155296

Brązowy partner

PRZEDSIĘBIORSTWO "AGROMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Fabryczna 1C, 76-020 Bobolice
tel. 503155197

Brązowy partner

PRZEDSIĘBIORSTWO "AGROMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Św. Klary z Asyżu 4, 76-200 Słupsk
tel. 503155191

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowe "AGROL" Ryszard Pachuta

Kard. Wyszyńskiego 17, 23-300 Janów Lubelski
tel. 15872 15 24

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowe " U Marka" s.c. M. Bielawski, E. Bielawska-Spurtacz

Lamki 30C, 63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 62734 94 50

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowe "AGRO-MAKS" Sławomir Kurtys

Grudziądzka 165A, 87-100 Toruń
tel.

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowe "AGRO-MAKS" Sławomir Kurtys

Przybranowo 10, 87-710 Służewo
tel. 59 86 23 111

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowe "AGROMA" Sp. z o.o.

Parkowa 36, 42-622 Świerklaniec
tel. 322844862

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowe "PROFIT" Alina Gajda

Tuchowicz 67, 21-421 Tuchowicz
tel. 797636748

Brązowy partner

Przedsiebiorstwo Handlowe "ROLMASZ" s.j. Robert Hawrot, Jacek Mierzejewski, Kazimierz Stachowiak

Al. Reymonta 26, 62-200 Gniezno
tel. 61 42 52 963

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowe "ROLTECH" Krystyna i Szczepan Aleksanderek

Chełmońskiego 45, 76-100 Sławno
tel. 59 810 25 15

Brązowy partner

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AGROMAL Karolina Bałwas

Parkowa 5, 62-709 Malanów
tel. 63 288 33 92

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowe s.c. J. i M. Mróz

Parkowa 1, 22-335 Żółkiewka
tel. 84 68-311-90

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGROMAR

Dworcowa 19, 89-320 Wysoka
tel. 067 287 10 61

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "AGROMASZ" Sp. z o.o.

LUBIEJEWSKA 73, 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
tel. 29 761 75 60

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "AGROMASZ" Sp. z o.o.

Kolonie 3, 07-411 Rzekuń
tel. 29 761 75 60

Brązowy partner

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "MAKROL" Mariola Repka

Zygmunta Wróblewskiego 7a, 14-300 Morąg
tel. 508 268 973

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Milerol" Sp.J. M.Oleszek A.Oleszek

Partyzancka 11B, 21-020 Milejów
tel. 814626455

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MOT-BUD"Sławomir Łach

Słupska 1, 26-025 Łagów
tel. 504-035-967

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ROL-AGRO" Spółka Cywilna Jadwiga Lewkowicz , Zdzisław Lewkowicz

Browarna 5, 16-130 Janów
tel. 85 721-62-82

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ROLGUM"

Gdańska 2, 83-250 Skarszewy
tel. 601225177

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ROLMAT" Mirosław,Tadeusz Dzierdzikowski

Dworska 1, 16-300 Augustów
tel. 87 643 45 81

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tadeusz Gajda

Krzyż 36A, 28-506 Czarnocin
tel. 41 35 12 107

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "TECH-MOT" Żurawski Krzysztof

Stok 25C, 21-307 Ulan
tel. 833518283

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "AGROL"

Dudki 5b, 99-300 Kutno
tel. 24 254-98-50

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "ASPOL" Agnieszka Antoniewska

Świątniki 61, 95-200 Pabianice
tel. 600293962

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "ANTOM" Tomasz Czapiewski Sklep ul.Królowej Jadwigi 6

Królowej Jadwigi 6, 89-650 CZERSK
tel. 52 395 41 15

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "EJ" Janusz Zamojtuk

Korycińska 36, 19-122 Jasionówka
tel. 85 716 03 24

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "AGROMA-SOKÓŁKA" Sp. z o.o.

Gęsia 7, 16-100 Sokółka
tel. 85 711 51 06

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "ALDO" Leszek Długołęcki i Andrzej Długołęcki Spółka

Surowe 116, 07-431 Czarnia
tel.

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usłogowo-Handlowe "AGROMIX" A. Karczewska

Polna 24, 89-115 Mrocza
tel. 52 3856572

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe "AROL" s.c. Juliusz Bogucki, Mieczysław Kutera

Bodzentyńska 72, 27-100 Iłża
tel. 48 616 34 47

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe Andrzej Michalewicz

Białowieska 4, 17-100 Bielsk Podlaski
tel. 503112270

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "GAŁĄZKA" Stanisław Gałązka

Warszawska 17, 05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. 25 758 65 44

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "GAZBUT" Jerzy Grabalski Techniczne Zaopatrzenie Rolnictwa

Wybudowanie 2, 83-230 Smętowo
tel. 58 561 93 50

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JEDYNAK"

Składowa 1, 95-060 Brzeziny
tel. 46 874 33 39

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IN AGRA spółka z o.o.

Lubelska 53, 23-235 Annopol
tel. 15 838 10 10

Brązowy partner

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marian Tyszko

Bartoszewskiego 13, 23-460 Józefów
tel.

Brązowy partner

ROL AGRO Stachura Krzysztof, Stachura Edmund

Kilińskiego 5A, 27-500 Opatów
tel. 15 86 83 169

Brązowy partner

ROL-BUD Toczyłowscy, Michalczuk Spółka Jawna

Pusta 38, 16-315 Lipsk
tel. 87 64 22 683

Brązowy partner

ROL-CAR Sklep Motoryzacyjno Rolniczy S.C. Kożuch Krzysztof, Lach Janusz

428, 33-322 Korzenna
tel. 609 695 563

Brązowy partner

ROL-GAZ Piotr Junko, Krzysztof Junko Spółka Cywilna

Braniewska 1C, 11-130 Orneta
tel. 55 242 15 76

Brązowy partner

ROL-MECH Grażyna i Jan Grześko Sp. z o.o.

Słowackiego 17, 37-550 Radymno
tel. 18 3537947

Brązowy partner

ROLMOT Spółka Cywilna Ryszard Płatek , Aneta Płatek

Nowy Rynek 32, 22-400 Zamość
tel. 84 627 18 06

Brązowy partner

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "JANTAR"

Jeziorna 2, 84-208 Kielno
tel. 58 676 07 15

Brązowy partner

Rolnicze Części Zamienne "ROLMASZ" Jan Tronina

Świerczewskiego 5, 98-330 Pajęczno
tel. 34 311 29 54

Brązowy partner

ROLPOL B.Duda, W.Sienkiewicz Spółka Jawna

Wojska Polskiego 30, 11-040 Dobre Miasto
tel. 89 615-39-01

Brązowy partner

ROLTECH s.c. Rafał i Tomasz Skonieczny; oddział 48-370 Paczków, ul. Jagiellońska 9

Jagiellońska 9, 48-370 Paczków
tel.

Brązowy partner

ROLTECH s.c. Rafał i Tomasz Skonieczny; oddział 48-370 Paczków, ul. Jagiellońska 9

Opolska 33, 49-100 Niemodlin
tel. 774317886

Brązowy partner

S.C. "AGRO" Wilhelma i Michał Czerwińscy

Polna 2, 16-310 Sztabin
tel. 607534594

Brązowy partner

SILUK s.c. Hanna Danuta Kuliś, Stanisław Adam Kuliś

Poległych 21A, 07-437 Łyse
tel. 29 772 50 63

Brązowy partner

SK-AGRO Seweryn Kobus

Spółdzielców 12, 86-320 Łasin
tel. 724 445 633

Brązowy partner

Sklep "ARFA" S.C. Jolanta Ruszczyk, Kamila Perkowska

Suwalska 1, 19-300 Ełk
tel. 87 610 83 60

Brązowy partner

Sklep "ROL-MIX" Komar Robert

Stargardzka 42, 74-200 Pyrzyce
tel. 793110401

Brązowy partner

Sklep Art. Przemysłowych Beata Wicha

Lubelska 72, 24-200 Bełżyce
tel. 81 517 33 28

Brązowy partner

Sklep Artykuły Przemysłowe Józef Wołczak

Mickiewicza 9, 66-500 Strzelce Krajeńskie
tel. 601469554

Brązowy partner

Sklep Części Ciągnikowych Urszula Żebrowska

Sadurkowska 17, 05-620 Błędów
tel. 48 668 01 77

Brązowy partner

Sklep Części Do Maszyn I Ciągników Rolniczych "Dziadzia" sp.j. Damian Dziadzia

Kozielska 12A, 47-208 Reńska Wieś
tel.

Brązowy partner

Sklep Części Rolnicze Jarosław Płoski

Warszawska 62, 06-500 Mława
tel. 23 655 44 17

Brązowy partner

Sklep części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych Andrzej Furmańczyk

Grunwaldzka 62, 82-420 Ryjewo
tel. 55 267-01-90

Brązowy partner

Sklep Części Zamiennych "EDYTA" Edyta Cieśla

J.Korczaka 8, 43-252 Golasowice
tel. 32 472 90 34

Brązowy partner

Sklep Części Zamiennych "ROL-MET" R. i Z. Pogorzelski, E. Baran

Lipowa 57, 08-300 Sokołów Podlaski
tel. 25 781 52 21

Brązowy partner

Sklep części zamiennych Józef Czeplina

Młyńska 7, 83-210 Zblewo
tel. 58 588 44 21

Brązowy partner

Sklep Firmowy "URSUS" EKSPORT-IMPORT Z. Stanik

Starowiejska 24C, 34-730 Mszana Dolna
tel. 18 331 05 82

Brązowy partner

SKLEP MOTOZBYT

Polowa, 18-520 Stawiski
tel. 86 278 51 87

Brązowy partner

Sklep Ogólno-Przemysłowy Maria Kupka

Baćkowice 85A, 27-552 Baćkowice
tel. 15 868 66 74

Brązowy partner

Sklep Przemysłowy "AGRO CZĘŚCI" Danuta Wiącek

Kazimierza Wielkiego 1, 28-230 Połaniec
tel. 15 865 52 23

Brązowy partner

SKLEP PRZEMYSŁOWY Części do Ciągników i Maszyn Rolniczych Stanisław Gałgan

Prusa 12, 36-050 Sokołów Małopolski
tel. 17 772 99 40

Brązowy partner

Sklep Przemysłowy Ryszarda Wierzbicka

Leszno 25A, Przasn 06-300
tel. 29 752 53 99

Brązowy partner

Sklep Rolniczo-Przemysłowy Marek Kiedrowski

Aleja Zwycięstwa 23, 83-320 Sulęczyno
tel. 586844241

Brązowy partner

SKLEP ROLNICZY WIGROPIL

KOŚCIUSZKI 11, 64-830 MARGONIN
tel. 667-370-118

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

SPÓŁKA CYWILNA  WIGROPIL-TECH 

ŻELICE 35 62-113 ŻELICE

NIP. 766-199-58-74

Brązowy partner

Sklep Rolno-Przemysłowy Piotr Grajczyk

Kaliska 26, 98-215 Goszczanów
tel. 603279462

Brązowy partner

Sklep Rolno-Przemysłowy s.c.

Mielęckiego 1, 62-840 Koźminek
tel. 62 763 81 73

Brązowy partner

Sklep Wielobranżowy Drapsiak Jacek

Żeromskiego 6, 23-110 Krzczonów
tel. 815664488

Brązowy partner

Sklep Wielobranżowy " ROLNIK " Dariusz Danielak

Słowackiego 4A, 87-704 Bądkowo
tel. 54 272 43 34

Brązowy partner

SKLEP WIELOBRANŻOWY "IWA" Irena Łogin

Dworcowa 17, 14-520 Pieniężno
tel. 55 235 16 80

Brązowy partner

Sklep Wielobranżowy "KUBA" mgr Katarzyna Przygodzka

Stefana Żeromskiego 5, 26-020 Chmielnik
tel. 41 354 22 92

Brązowy partner

Sklep Wielobranżowy Benedykt Czarkowski

Mostowa 5, 06-212 Krasnosielc
tel. 297175209

Brązowy partner

SKLEP WIELOBRANŻOWY Dariusz Chorębiewski

Rumunki Skępskie ul.Beresztek 3A, 87-630 Skępe
tel. 54 287 74 48

Brązowy partner

Sklep Wielobranżowy Krzysztof Piróg

Lubelska 1, 21-132 Kamionka
tel. 81 852 76 31

Brązowy partner

Sklep Wielobranżowy Maria Grudzień

Strażacka 9D, 57-500 Bystrzyca Kłodzka
tel. 74 811 27 66

Brązowy partner

Sklep z Artykułami Do Produkcji Rolnej Handel,Usługi,Transport Henryk Kapelewski

Szosa Białostocka 1, 18-430 Wizna
tel. 86 219 60 60

Brązowy partner

Sklep z Artykułami Przemysłowymi Artur Ciski

Kwiatowa 1, 09-210 Drobin
tel. 24 260 14 86

Brązowy partner

Sklep z Częściami do Ciągników i Maszyn Rolniczych "ARTEX" Artur Adamczak

Śremska/Boguszyn 40B, 63-040 Nowe Miasto/n Wartą
tel.

Brązowy partner

Sklep z Częściami do Ciągników i Maszyn Rolniczych "ARTEX" Artur Adamczak

Nowomiejska 18/10, 63-130 Książ Wlkp.
tel. 698760820

Brązowy partner

Skład Budowlany "BUDROL" J.Z. Kuriata Spółka Jawna

Spółdzielcza 6, 55-080 Kąty Wrocławskie
tel. 71 316 64 88

Brązowy partner

Składnica Maszyn Dąbrowski Spółka Jawna

Marii Konopnickiej 2A, Grajew 19-200
tel.

Brązowy partner

Składnica Maszyn Rolniczych i Części Zamiennych s.c.

Kolejowa 15, 67-300 Szprotawa
tel. 68 376 23 01

Brązowy partner

Składnica Rolnicza Spółka Jawna I.Chomicz, K.Chomicz, W.Chomicz, B.Kołogrecki

Gubińska 16, 66-600 Krosno Odrzańskie
tel. 95 757 60 34

Brązowy partner

Spółdzielnia Kółek Rolniczych

Potok Górny , 23-423 Potok Górny
tel. 604546777

Brązowy partner

Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sokołach

Kolejowa 31, 18-218 Sokoły
tel.

Brązowy partner

Spółdzielnia Mleczarska "ROSPUDA" w Filipowie

1-go Maja 48, 16-424 Filipów
tel. 87 56 960 19

Brązowy partner

Spółdzielnia Rolniczo Handlowa "Samopomoc Chłopska"

Torowa 3, 35-959 RZESZÓW
tel.

Brązowy partner

Sprzedaż Części do Ciągników i Maszyn Rolniczych Andrzej Zajączkowski

Czapskiego 27, 09-500 Gostynin
tel. 24 235 53 33

Brązowy partner

Sprzedaż Części Do Maszyn Rolniczych R. Papiernik

Słowackiego 21A, 39-220 Pilzno
tel. 14 672-13-02

Brązowy partner

STACJA PALIW ART.SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE Wiktor Liszewski

Suwalska 42A, 16-404 Jeleniewo
tel. 87 568 30 24

Brązowy partner

STOMIL - SANOK Dystrybucja Spółka z o.o.

Zakolejowa 5, 06-100 Pułtusk
tel. 23 692 62 26

Brązowy partner

STOMIL - SANOK Dystrybucja Spółka z o.o.

Warszawska 84, 06-130 Nasielsk
tel. 23 691 27 84

Brązowy partner

STOMIL - SANOK Dystrybucja Spółka z o.o.

Grunwaldzka 47, 06-330 Chorzele
tel. 29 751 54 58

Brązowy partner

STOMIL - SANOK Dystrybucja Spółka z o.o.

Slowackiego 12, 06-445 Strzegowo
tel. 23 679 40 82

Brązowy partner

STOMIL - SANOK Dystrybucja Spółka z o.o.

Płocka 82, 09-140 Raciąż
tel. 23 679 10 82

Brązowy partner

Tadeusz Dobosz Sklep Wielobranżowy

Lubiejewska 116, 07-300 Ostrów Mazowiecka
tel. 29 746-81-47

Brązowy partner

TECHMET s.c. Jerzy Drąg, Jerzy Śmiały, Dariusz Błąd, Iwona Guhs

Kolejowa 11, 77-400 Złotów
tel. 067 26 51 162

Brązowy partner

TOP-AGRO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Łagów ul. Jelenigórska , 59-900 Zgorzelec
tel. 602-266-393

email: m.luzniak@onet.eu

Brązowy partner

Usługi Transportowe i Handel Zbigniew Magdziak

Kazimierzew 13, 99-232 Zadzim
tel. 43 678 63 94

Brązowy partner

Usługi Transportowe,Handel Materiałami Przemysłowymi i Budowlanymi,Skup i Sprzedaż Złomu Grela Andrz

Tczyca 147A, 32-250 Charsznica k. Miechowa
tel.

Brązowy partner

WIALAN Langer i Wiatr Spółka Jawna

Hodowlana 9, 33-100 Tarnów
tel. 603 642 789