Gdzie kupić?
Skontaktuj się ze mną

Zapraszam do zadawania pytań. Potrzebujesz porady?
Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer +48 507 732 829

Podaj swój adres e-mail lub telefon abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.

* Pola wymagane

Dziękuję za Twoje zgłoszenie,
wkrótce się z Tobą skontaktuję.

Instalacje elektryczne Ursus

Lepsze niż oryginał sprzed lat

Szanując czas mechaników i majsterkowiczów, jak również właścicieli poczciwych Ursusów, postanowiliśmy wprowadzić do oferty instalacje w wydaniu jakiego do tej pory jeszcze nie było.

Wiemy jak czasochłonna potrafi być wymiana instalacji oraz jak wiele przygód może pojawić się po drodze, dlatego do stworzenia naszych instalacji zaangażowaliśmy tych, którzy montują je na co dzień.

Owocem połączenia praktyków montujących instalacje do starych Ursusach oraz specjalistów od masowej produkcji instalacji dla motoryzacji i przemysłu są instalacje, na które rynek czekał od wielu lat.

Do produkcji oryginalnych instalacje Ursus wykorzystujemy wysokiej jakości certyfikowane przewody spełniające restrykcyjne wymagania przemysłu motoryzacyjnego.

W skład instalacji wchodzą komplet przewodów, skrzynka bezpiecznikowa, przełącznik kierunkowskazów, stacyjka,  listwa łączeniowa oraz schemat podłączeniowy (zgodny z kolorystyką przewodów).

Oryginalne instalacje Ursus to niemal dwukrotnie zwiększona grubość przewodów „rozrusznik-stacyjka” oraz przewodów „rozrusznik-regulator napięcia” i „prądnica-regulator napięcia”.

Dzięki użyciu wężyków osłonowych PCW nasze produkty posiadają wysoką wytrzymałość mechaniczną na odkształcenia.

Powtarzalność produkcji uzyskujemy dzięki automatyzacji procesu wytwarzania, a w proces wpisana jest kontrola siły zrywania zakutych końcówek.

Instalacje zawierają dodatkowe przewody np. przewód podłączeniowy do alternatora.

 

Ciekawostki

Zęby ładowacza - toczne kontra kute.

Dowiedz się więcej

Wyposażenie warsztatu już w ofercie firmy Waryński!

Wkrętaki, szczypce, narzędzia izolowane dla elektryków, nasadki, grzechotki oraz nasadki do narzędzi pneumatycznych... wszystko sprawdzone, przetestowane i prześwietlone!

 

 

Zobacz pełną ofertę

Gdzie kupić?

Sprawdź gdzie kupić nasze produkty.

 

 

 

 

Zobacz gdzie kupić