Skontaktuj się ze mną

Zapraszam do zadawania pytań. Potrzebujesz porady?
Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer +48 507 732 829

Podaj swój adres e-mail lub telefon abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie

* Pola wymagane
Gdzie kupić?

Waryński Hydraulika Zawory hydrauliczne Zawory kulowe 3-drogowe

Zawory kulowe 3-drogowe

 

Zadaniem zaworów hydraulicznych 3- drogowych Waryński jest przełączanie przepływu oleju pomiędzy dwoma alternatywnymi wyjściami w układzie hydraulicznym.

 

Należy przyłączyć wejście P do linii zasilającej oraz A i B do układu hydraulicznego gdzie chcemy przekierować strumień oleju.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zawory kulowe hydrauliczne 3-drogowe 3/2  z otworami montażowymi 500 bar Waryński z gwintami zewnętrznymi: M18x1,5   M22x1,5 i gwintami wewnętrznymi: G1/4”BSP, G3/8”BSP, G1/2”BSP. Zaprojektowane są zgodnie z wymogami wymiarowymi i jakościowymi, które określają szczegółowo charakterystykę pracy i wymiary.

 

Dzięki mocnej konstrukcji nadają się do zastosowań podczas trudnych warunków pracy w maszynach rolniczych i budowlanych.

Hydraulika siłowa Waryński

 

Krótka prezentacja produktów hydrauliki siłowej Waryński. W roli głównej występują: szybkozłącza (EURO, Push-Pull, suchoodcinające, skręcane), rozdzielacze hydrauliczne, zawory (dławiące, dławiąco-zwrotne, kulowe), pompy i silniki zębate w korpusach żeliwnych, przewody oraz węże hydrauliczne.