Gdzie kupić?
Skontaktuj się ze mną

Zapraszam do zadawania pytań. Potrzebujesz porady?
Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer +48 507 732 829

Podaj swój adres e-mail lub telefon abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.

* Pola wymagane

Dziękuję za Twoje zgłoszenie,
wkrótce się z Tobą skontaktuję.

Noże bijakowe

Przedstawiamy wysokiej jakości noże bijakowe oraz bijaki młotkowe firmy Waryński. Noże do kosiarek bijakowych zostały wykonane z wysokogatunkowej blachy. Bijaki wyprodukowane zostały ze stali gatunkowej metodą kucia. By zachować precyzję wykonania, wszystkie elementy są wcześniej poddawane profesjonalnej obróbce cieplnej. Dzięki temu noże bijakowe do kosiarek cechują się wysoką odpornością na ścieranie, dzięki uzyskanej twardości podczas wcześniej wspomnianym obróbkom.

Noże bijakowe do kosiarki mają zastosowanie przede wszystkim w kosiarkach sadowniczych, bijakowych, a także mulczarkach. Produkowane przez firmę Waryński noże do kosiarki bijakowej wyróżniają się powtarzalnością, przez co można zyskać pewność kontrolowania parametrów, każdej części wychodzącej spod obróbki. W ten sposób każdy nóż sadowniczy, oraz przeznaczony do innych cięć, charakteryzuje się niesamowitą wytrzymałością na ścieranie.

 

Noże bijakowe Waryński - jakość oryginału w przystępnej cenie!

Przy pielęgnacji poboczy, skarp czy pasów zieleni oddzielających jezdnię nigdy nie wiadomo, co może znaleźć się w trawie lub gęstych zaroślach. Sprawia to, że elementy robocze kosiarek bijakowych są narażone na znacznie częstsze i poważniejsze uszkodzenia, niż w przypadku maszyn wykorzystywanych do koszenia łąk. Nie występują tam przypadkowe zanieczyszczenia, a kamienie są zazwyczaj wyzbierane. Dlaczego warto wybrać bijaki młotkowe oraz noże bijakowe firmy Waryński dowiecie się z artykułu zawartego w dziale ciekawostki: https://jacekmocny.pl/ciekawostki oraz w Technice Komunalnej (numer 4/2017 - strona 42-43): http://technika-komunalna.pl/on-line/technika-komunalna-42017/

Wyświetlanie: Kafelki Lista
Zwiń filtry
Szerokość noża [mm]:
-
Szerokość mocowania [mm]:
-
Cena w zł:
-
Zdjęcie produktu
Nazwa
Indeks
Sugerowana cena
Brak produktów, zmień kryteria filtrowania.